2737
2734
عنوان

اگه خانواده خوب دارید قدرشو بدونید

374 بازدید | 28 پست

چقد شرایط روحی و جسمی خطرناکی رو دارم میگذرونم از ی طرف استراحت مطلق بارداری ازونطرف مجبورم بلندبشم برا بچم غذا درست کنم ،هیچکسی رو ندارم حتی یه دوست یا همسایه تنهای تنهام دلم میخاد مامان خوبی میداشتم میومد منو میبرد پیش خودش برام غذا درست میکرد میگف نگران نباش خودم هستم دوس داشتم ی خواهر داشتم ک کنارم میموند،این حجم از تنهایی و بی کسی برام رنج آوره،چقد دلم دلمه میخاد اما کسی نیست برام درست کنه خودمم نمیتونم زیاد کار سنگین بکنم،خدایا خودت بهم صبر و توانایی بده😭

عزیزم این روزا هم میگذره سعی کن کن خودت برای بچه هات مادر امن و مهربونی باشی

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عزیییییییزم. ❤❤❤

کاش همشهریت بودم حتما دلمه رو برات میاوردم. البته مجردم. دلمه تا حالا درست نکردم. اما دلمه مامان بزرگم عالیه. 

دعا میکنم آروم باشی و مشکلاتت حل بشن. توکل خدا کن. همه چی درست میشه. قدم بزن با روحیه و حال خوب برای خودت اشپزی کن. 

ما هممون تنهاییم.

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
2740

اسی با قدرت بجنگ قوی باش 

منم به غیر از خدا هیچ کس و ندارم 💔

ولی ما خدا رو داریم خدا = همه چیز 

منم تنهای تنهام

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
اسی با قدرت بجنگ قوی باش  منم به غیر از خدا هیچ کس و ندارم 💔 ولی ما خدا رو داریم خدا = همه چ ...

کم اوردم خیلی کم اورذم دارم میترکم همش ب مرگ فکر میکنم و دیگه دلم برا دخترمم نمیسوزه ک بعذ من چی میشه😭

2706