2752
2734
عنوان

دوست پسرم خیییلی خرجم میکنه ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1060 بازدید | 54 پست

ببین خرج کردن دلیل بر عشق وعلاقه نیست اگ میخواستت حتما خودش میومد جلو نیازی نبود کاری کنی ایشون گردن گیرش خرابه نمیخوادزیر بار مسئولیت بره  هرکس دیگه ایم بود این خرجارو میکرد  وگرنه اینجور ک شمامیگی حتما شرایط ازدواج داره ونمیخواد نمیدونم رابطتون در چ حدیه اما نمیشه حس خوبی ب این فردداشت

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخه کلا آدم دروغ گویی نیست خیییلی باوجدانه خیلی دلسوزو دلرحمه به خیلی از نیازمندا کمک میکنه زود دلش ...

این مدل مردها باید تحت فشار قرار بگیرن که کاری رو پیش ببرن وقتی ایشون تحت هیچ فشاری از سمت شما قرار نگرفته پس دلیلی نمیبینه مسئولیت زندگی مشترک رو بگیره

وجدان رو در چی میبینید؟ همین که شما رو چهار سال معطل کرده دور از وجدان نیست؟! واقع بین باشید 

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.

یه موردسراغ دارم اونم همه کاری برادختره انجام میده اما نمیادخواستگاری البته تفاوت سنی دارند اما مشکل شماچیه،باهاش رک حرف بزن ببین چیه،میدونم سخته خیلی اما اگه خواستگاربهتراومد جداشوازش

شاید تو ی سن خاصی داره برنامه ریزی میکنه ک ازدواج کنه ینی هنوز مجردیاشو بکنه وقتی سنش بالاتر رفت و دیگه حال و حوصله مجردی نداش وارد زندگی متاهلی بشه مثل نامزد من ک گفته پنج سال دیگه خب میخاد هنوز مسافرت هاشو تفریح هاشو با دوستاش بره وقتی پیرتر شد و دیگه همه کار کرد با من ازدواج کنه الان ۳۴ سالشه میخاد توی ۴۰ باهام ازدواج کنه

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
اگه باهاش رابطه جنسی داشتی دلیلش همینه معلومه که ازدواج نمیکنه چون فکر میکنه برا خیلیا اینطوری بودی ...

خیییلی بهم اعتماد داره و همیشه بهم میگه چقدر خوبه که خیالم راحته فقط برای خودمی.من تو این چهارسال نه نگاهم خطا رفته نه دلم.خودشم میدونه.کلا میرم بیرون جوری سرسنگین رفتار میکنم کسی نگاه چپ بهم نکنه.هرکسم اومده جلو بهم پیشنهاد بده گفتم مزاحم نشین من متعهدم به یه نفر

بله همه اینارو گفتم .منم تیپم سنگینه اصلا جلف نیست خودشم میببنه

عزیزم بهتره خیلی جدی و منطقی باهاش صحبت کنی.وجدانشو بیدار کن و بهش بگو که چقدر ناراحتی از این رابطه ی ممنوعه و گناه.بگو میدونم برای خوشحال کردنم همه کاری میکنی و خیلی زحمت میکشی اما من عذاب وجدانم نمیزاره لذت ببرم و از خداوند شرم دارم خوشحالی واقعی کنم.بگو دوست دارم محرم هم باشیم و لذت واقعی ببرم و اگه دیدی برای حس گناهت ارزش قائل نیستش بنظرم کات کن برای همیشه و خودتو به پولش نفروش.عزت نفست ارزشش خیلی والاتر از پولای دنیا هستش!

من خیلی درکت میکنم اما همون که گفتم جدی باهاش حرف بزن ببین مشکلش چیه ،یه باربگوخواستگاراومده برام چی کارکنم بیین چی میگه،یکم بازارگرمی کن براش اگه هیچی نگفت بدون که نمیخوادباهات ازدواج کنه،بیشترپسرااهل ازدواج نیستن ،شایدم خداکرداومد ان شالله هرچی خیره برات بشه

خیییلی بهم اعتماد داره و همیشه بهم میگه چقدر خوبه که خیالم راحته فقط برای خودمی.من تو این چهارسال نه ...

خب پس چرا نمیاد خواستگاری

شاید باید یکم بی محلی کنی،یکم سرد رفتار کن و اینکه الکی بگو خواستگار داری

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»
عزیزم بهتره خیلی جدی و منطقی باهاش صحبت کنی.وجدانشو بیدار کن و بهش بگو که چقدر ناراحتی از این رابطه ...

به خدا من به خاطر پول باهاش نموندم من خودم ۱۵ سال کار میکردم دستم تو جیب خودم بود دستمو تاحالا جلوی کسی دراز نکردم خودشم میدونه مادیاتی نیستم بارها گفته اگه یه درصد میدونستم داری ازم سواستفاده میکنی حتی برات یه آب معدنی نمیخریدم.خیلی باهم حرف زدیم دعوا کردیم کات کردیم ولی به جایی نرسیدیم

من خیلی درکت میکنم اما همون که گفتم جدی باهاش حرف بزن ببین مشکلش چیه ،یه باربگوخواستگاراومده برام چی ...

اخه اصلا دروغ به زبونم نمیاد،ولی مادرم بهش گفته که قبلا خاستگار داشت به خاطر شما ردش کردیم.فقط در جواب مادرم میگه صبر کنید

2706