2733
2734

شاید اگه من اخلاقام و رفتارام تو خونه رو تعریف کنم، همه تون بگید بیچاره همسرش. اگرم از کارای شوهرم بگم، خیلیا بیان بگن چجوری تحمل میکنی این کاراشو؟ ولی حقیقت اینه که ما دو تا واسه هم مناسبیم. نه واسه بقیه. اینقدر تو شبکه‌های اجتماعی نظرسنجی نکنین و نظر خودتونو به سمع و نظر بقیه نرسونین. اجتماعیش نکنین. با همسرتون دوتایی تصمیم بگیرید چجوری زندگیتونو جلو ببرید.من با خواهرم مثل هم فکر نمیکنیم. چطور توقع دارید همه مثل هم فکر کنیم؟ اصن مگه شرایط همه‌مون یکیه که همه مون مثل هم عقد کنیم و شرط بذاریم و شوهر یا زن انتخاب کنیم؟

خواهش میکنم خواهش میکنم بر اساس صحبت نی نی سایتیا زندگیتونو خراب نکنین افسار زندگیتونو خودتون دستتون بگیرید ندید دست این و اون ک هیچ سواد رابطه ندارن حالا با ۰ندتا کتاب با تحقیق با تجربه

گاهی دیدمک زندگیا منجر به جدایی میشن ..انقد طرفین میشینن غیبت و بدگویی میکنن ک چی بگم

ی بزرگی میگف هم گوشت خوشمزس و پر طرفدار هم نوتلا محبوبیت خاصی داره ولی هیچ کس حاضر نیست دوتاشو باهم بخوره و ترکیبشون باهم هیچ ترکیب قشنگی نیست

پس اگه رابطتون خدای نکرده دچار جدایی شد نشینید پشت هم حرف نزنید 

پ.ن امیدوارم بابت صحبتام دلخوری واس کسی ایجاد نکنم

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
متاسفانه خیلی دیدم توی این سایت توصیه های خونه خراب کن  بدون هیچ علم و تخصصی صرفا از روی ده الی ...

من شخصا خودم هیلی فکر میکنم...همه ی ما همهی ما زندگیه پر فرازو نشیبی داریم بالاپایین مشکلات گرانی و ..

اینکه یکی میاد میگ شوهرم امروز خرج نکرد برمیردن میگت طلاق بگیر از انتخابت صرع نظر کن یا تجدید نظر کن واقعا اشتباه

من خودن هیچ جوره با ادم خسیس نمیسازم ب هیچ وجه 

ولییی شاید همون لحظه حسابش خالیه

همون روز ی خرج دیگ ای داره ک واجبتره و تو فکر کردی خسیسه 

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.