2733
2739

پیوستگی پیوستگی 

من خوندم ول پیوستگی اصلاااا نداشتم 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تلاش مستمر حتی روزایی بود گریه میکردم ولی ول نمیکردم ی جمله رو همیشه با خودم تکرار میکردم روزی ک الان هستم گدشته ایندمه پس راهی نباید برای پشیمونی در اینده بذارم

👩‍❤️‍👨❤️....دانشجو پزشکی )
2728
تلاش مستمر حتی روزایی بود گریه میکردم ولی ول نمیکردم ی جمله رو همیشه با خودم تکرار میکردم روزی ک الا ...

موفق باشی 

ولی واقعا بعضی وقتا  هیچی جواب نمیده . نه استمرار نه هیچی . :(   

خودم  هم سالها قبل کنکور دادم و میدونم با استمرار و شب و روز درس خوندن و اشک و گریه موفقیتی در کار نیست 😑

راه خودشو میخواد . تکنیکهای خاص میخواد. آموزشهای خاص و..... 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
موفق باشی  ولی واقعا بعضی وقتا  هیچی جواب نمیده . نه استمرار نه هیچی . :(    ...

تلاش استمرار مهمه درسته تو این راه خیلی چیز میخاد شکر من الان خوشحالم و آینده مو ساختم از رشته ام هم راضیم عاشقشم

👩‍❤️‍👨❤️....دانشجو پزشکی )
شروعت از کی بود یعنی ول میکردی؟

اره هی ول میکردم ۶ ماه آخر ول اواخر ۱۷ ساعتم خوندم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2740
من از اسفند بطور حدی شروع کردم بنظرت هوشبری و بهداشت میشه؟ 

من اتاق عمل آزادم بخون ایشالا میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40