2737
2739
عنوان

مشهدیای عزیزم بیاین یه لحظه

209 بازدید | 32 پست

ما مهمون شهرتونیم جاهای تفریحی قشنگتون کجاس 

هفت حوض و ابشار کلات واخلمد اینارو شنیدم واقعا خوبه برم؟؟؟ رستورانم دارن هراطلاعاتی دارین بگید لطفا ممنونم

اره اخلمد خیلی خوبه ولی خب دوره....یکم....شاندیز طرقبه هم خوبه باغ وکیل اباد کوه سنگی اینا داخل شهره نزدیک تره.....هفت حوض نرفتم میگن خوبه....

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رستوران هم بستگی به بودجه‌ت داره 

رستوران های شاندیز گرون اما با کیفیت هستن 

رستوران های طرقبه ارزونتر اما یکم کیفیت کمتر 

نغندر و کنگ هم همون اطرافه و من خودم عاشقشم

چالیدره نرو چون بدرد نمیخوره 

کوهسنگی هم بدک نیس . ولی شلوغه و ملت خزش کردن 

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
2738

اینایی ک گفتی قشنگه ولی راهش دوره و پیاده رپی داره مخصوصا اخلمد

طرقبه وشاندید.کوهشار،کوهسنگی

هم خوبه

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

اخلمد هم سرسبزه. هممم رودخانه داره یکساعت راه تا برسین به اخلمد یک ساعت هم پیاده روی داره تا به آبشار ها برسین رستوران هم داره.

طرقبه. و شاندیز هم خوب و خوش آب و هوان و پر از رستوران با انواع اقسام غذا ها و قیمت ها

کلات یک جایی داره به نام ارتکند اونجا هم تقریبا مثل اخلمد باید از مسیر رودخانه برید تا برسید به آبشارها اگر میخوایین خیس نشین همون اخلمد و برید

پارک ملت و کوهسنگی و پارک وکیل آباد اینام خوبه

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤حضرت علی علیه السلام🖤

پارک ملت،کوهسنگی،اخلمد ، بهشت گمشده،ارتکند (سمت کلاته ) اووم دیگه طرقبه و شاندیز رستوران و کافه های خوبی داره چالیدره هم خوبه تله سیژ و قایق سواری و رستوران و اینا داره

2706