2737
2734

تو فامیل یه خانم داریم خوشگل و جوونه ۳۰ سالشه دو تام بچه داره،ولی از این زنای آروم و بسازه خییییلی از شوهرش میترسه واسه خریدن یه روسری هم باید اول با شوهرش مشورت کنه نظر بده.

کلا رفتاراشو دیدم از شوهرش میترسه و احترام میزاره هر چی بگه میگه چشم.

شوهرش براش خیلی چیزا میخره،سرویس طلا،زمین دیشبم تولدش بود براش آیفون ۱۵ پرومکس گذاشته بود تو کیک اومد کیکو برش بده آیفونو دید،یعنی واقعا خانمای حرف گوش کن موفقن؟

آخه تو نی نی سایت خیلی شنیدم نباید به شوهر زیادی رو داد و محبت کرد.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بستگی به مرد داره. برای همه مردا یه نسخه جواب نمیده

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2728

والا من هر چی زن وحشی و سلیطه دیدم خوشبخت بوده

دور از جون کاربرای سایت البته

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740

احتمالا ترسو و تو سری خور نیست با سیاسته و میدونه حساسیت شوهرش چیه تو اون زمینه ها محتاط رفتار میکنه ولی جاهای دیگه کار خودش هم پیش میبره 

بینشون احترام و عشقه

منم زن بسازو مهربونم شوهرم هرچی میخره میرنه به نامم حیف پولدار نیست وگرنه عاشق خوشحال کردنه منه

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه
2706