2726

عنوان بی ربط به موضوعه چون چیزی به ذهنم نرسید 😂

امروز ی خانوم.میانسال حدود پنجاه ساله تو مطب دکتر میگفت :خونه ی چند هزار متری دارم فلان جا.... بادیگاردم تهدیدم.کرده باید نصف اموالتو بزنی به نام من...من قبول نکردم گفتم 50میلیارد میدم بهت ولم کن قبول نکرده ...دیروزم ریختن تو خونم پورشه مو با تبر داغون کردن منم تهدید به. مرگ کردن .... من فکر کنم فیلم زیاد میدیده 😂😂😂 یا ی چیزی زده بود ...اصن اولین بار بود با همچین موردی برخورد میکردم 

من تو رو خیلی (حالت چطوره؟)❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بنده خدا حتما فشار زندگی روش زیاد بوده .میگفتی بیا تو نی نی سایت داستان زندگیت رو بذار  

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
بنده خدا حتما فشار زندگی روش زیاد بوده .میگفتی بیا تو نی نی سایت داستان زندگیت رو بذار    

بعد بچه ها تا عکس پورشه داغونش رو نمیدیدن ولش نمیکردن 😂

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم

شرر خب فهميده ، مونا كاربره ،

گفته بگم تا تعريف كنه اينجا 🙄

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
بعد بچه ها تا عکس پورشه داغونش رو نمیدیدن ولش نمیکردن 😂

خخخخ چند نفرم میگفتن شاید راست بگه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706