2752
2734
عنوان

پدرم تو نوع پوششم دخالت میکنه

185 بازدید | 8 پست

بابام همش تو لباس پوشیدنم نظر میده تعصب بیجا داره 

نه مانتو کوتاه باشه نه دو تیکه رنگشم صورتی و مشکی و جیغ نباشه یعنی دوساله یه مانتو دارم واسه اخلاقاش نمیتونم بخرم یکی دیگه همش ایراد همش بهونه دست خیاطم ماشالا پونصد بدون پارچه میگیره :/ ۱۸ سالمه خودم عقاید راحتی دارم یعنی آزادی حجاب و اینا باهاش دوبار منظقی حرف زدم تهش دعوا شد

مامانمم حمایتش میکنه نمیدونم چ غلطی کنم افسردگی گرفتم 

ببخشید طولانی شد کسی نیس همدردم باشه یه راهکاری چیزی 

هرچند هیشکی حریفش نمیشه😢😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوست عزیزم پدر و مادرت درست میگن در این جامعه هرچقدر با حیا تر لباس بپوشی فارغ از اعتقادت و دین و ایمان و خدا و حلال و حرام و .... با وقار تر خواهی بود و کمتر مورد تجاوز قرار میگیری و خدا رو هم راضی و خوشحال میکنی و آرامش و آسایش در زندگیت فراوون میشه

همدرد منی.  متنفرم از این وضعم. متنفرم اینکه دختر ایرانی ام. متنفرم دختر بابامم. متنفرم از خودم که هیچ کاری نمی کنم و هیچی از دستم بر نمیاددددد.......

واقعا نمیشه مقاومت کرد. خیلی تلاش کردم. تو ماشین شال سرم میفته میگه بپوش منم. لج میکنم سرم نمیکنم.داد میزنه.یه بار منو انداخت کنار جاده و رها رد.. فک کن لون وقت 15 ساله م بود تو بیابون. تنها. بعد یه خانواده دیدن دارم گریه میکنم وایسادن شماره و اینا روگرفتن منو بردن پیشش. ... خلاصه همیشه همینجوری سفرامون یا هر چیزی رو به گوه میکشه. کاش تعصب غیرت زو یجور دیگه درک کرده بودن

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

من نزدیک ۲ دهه از شما بزرگترم . پدر منم عقاید خودشا داره ولی من الان که سنم بیشتر شده بهتر میفهممش بخاطر همین جاهایی که پدرم هست یا میرم خونه پدرم . مسافرت گردش هرجایی که فکر کنم پدرم هست به عقایدش احترام میزارم و اصلا ناراحت نمیشم . ب شما حق میدم عزیزم شما به اقتضای سنتون دوست دارید به روز و امروزی باشید ولی یکم مراعات کن گلم 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....