2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی این پیامو با اجازت محض اطلاع دوستان گذاشتم💚

توجه توجه🚫

ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث میشیم خانم مونا تهرانی کسب درامد بالایی داشته باشن✅️

اما متاسفانه به حقوق ما کاربرا اصلا احترام نمیزارن❌️

۱- شرایط حذف تاپیک تغییر کرده❌️

۲-شرایط تعلیق ها تغییر کرده❌️

۳-حذف تاپیک به عهده خودمون نیست❌️

اصلا اینا به یک کنار که یه چیز مفید وارد نکردن که هیچ این سایتو بدتر کردن

لطفا لطفا لطفا لطفا به عنوان یه کاربر که به شما احترام نمیزارن تاپیک نزنید،پست نزارید .

این متن رو کپی کنید و توی تاپیکا بزارید تا همه متوجه بشن

اینجا پادگان نیس،ی کوچولو تحمل کنین تاپیک نزنین مگر ضروری،ک تبلیغاتشون خاک بخوره بفهمن اینجا باوجود ما سایته و باید ب حقوق ما احترام بذارن

بابا کاربرا اعتراض دارن 

چرا پستشونو نیمتونن پاک کنن 

تاپیک نمیتونن پاک کنن 

و اینا

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
2740

داریم اعتراض میکنیم که بتونیم خودمون تاپیک حذف کنیم

بیا توی اون تاپیکه که داغه داریم اعتراض میکنیم

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 

هیچی قضیه از این قرار هست ک مونا پول میخواد خدا هم میخواد خرما هم میخواد 

😂😂توقع داره ما هم مطیع باشیم بدون اعتراض براش سایت و بچرخونیم 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️

حسنی به مکتب نمی‌رفت وقتی می‌رفت جمعه می‌رفت

شما ها هم همینطورید 

بابا الان وقت اعتراض نیس الان فقط با هم متحد شید سر ی ساعت خاص تاپیک بزنید همگی م اعتراض کنید 

حالا چرا میگم الان وقتش نیس ؟ چون شما هر چقدر هم خانم تهرانی رو تگ کنید الان نمیان و نمیبینن

باید وقتی که روی سایت آنلاینن تگ شون کنید و تاپیک بزنید و نی نی یار پنج گفتند خانم تهرانی صبح روزای شنبه ، یکشنبه ، دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه روی سایته و آنلاینه

پس الان همتون هماهنگ شید فردا صبح سر ی ساعت مشخص همگی تاپیک اعتراض بزنید...

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2706