2737
2734
عنوان

منم شاهد الکی ببرم دادگاه گناهه؟!

986 بازدید | 85 پست

خیلی خلاصه میگم بابت یه مسئله قصور پزشکی شکایت کردم، حالا مدام تهدیدم میکنن که اگه رضایت ندی ماهم به جرم توهین و فحاشی به پزشک ازت شکایت میکنیم، پرسنل کلینیک ۶-۵نفر هستن دو نفرشونم شهادت دروغ بدن کافیه و مطمئنم اگه محکوم به پرداخت دیه بشن از روی انتقام اینکارو میکنن. من تنها رفته بودم کلینیک و شاهدی ندارم اما بنظرتون اگه کار به شهادت دروغ اونا برسه منم میتونم مثلا خواهرمو به عنوان شاهد ببرم، دوستام میگن توم اینکارو بکن ولی من وجدانم قبول نمیکنه درسته حق با منه و خواهرم میدونه من فحاشی و توهین نکردم اما گناه نداره قسم بخوره که شاهد ماجرا بوده خب بهرحال دروغه دیگه چون نبوده هرچند مطمئنه حق با منه. 

هرچند ممکنه به دلیل پرونده ی شکایت من قاضی شهادتشون رو قبول نکنه چون با من خصومت دارن ولی خب نگرانم

بنظرتون اینکه منم کسی به عنوان شاهد ببرم گناهه؟ خودم دوست ندارم اینکارو انجام بدم،میخوام با صداقت پیش برم و بسپرم به خدا

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

چی بگم والا . دوباره بگو بهشون تا دوباره تهدید کنن و ضبط کن 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

سعی کن از همین تهدیدا مدرک جور کنی اسکرین پیام ضبط صدای مکالمه و.... 

ب نظرم پیش دستی کن و زودتر برو شکایت کن بگو دارن این مدلی تهدیدم میکنن حتی اگر مدرکی نداری 

ی پیشنهادم اینکه برو و به قاضی پروندت این جریان تهدید رو بگو 

دوربینی چیزی نبود؟ 

شهادت دروغ رو توصیه نمیکنم چ بسا شهادت خواهرت حساب نیس چون ذی نفعه

اره گناهه  تو شهادت باید قسم بخوری  قسم دروغ به قران چنان ادمو به زمین میزنه که تا اخر ع ...

خب باید قسم بخوره با من بوده؟ نمیشه فقط قسم بخوره ک من توهین و فحاشی نکردم در این صورت دروغ نگفته

عزیزم لازم شد جرح شهود کن 

مثلا بگو آقای قاضی اینا چون از این کلینیک درآمد دارن طبیعیه که علیه من شهادت میدن... 

بعدم قصور پزشکی داستانش با توهین فرق داره 

اصلا نترس بگو هر کاری میخوای بکنید بکنید من از همین تهدیدهاتون یه پرونده دیگه تشکیل میدم... من توهینی نکردم از هیچ کس جز خدا نمی‌ترسم... 

2706