2733
2734
عنوان

حاجت از نماز اول وقت

255 بازدید | 36 پست

من یه چیزی که چند بار تجربش کردم برا خواسته هام در اوج ناامیدی اینه که نیت میکنم ۲۱ روز نماز اول وقت بخونم و رد خور نداره اصلا ادم مومنی نیستم گاهی اصلا نماز نمیخونم ولی همیشه به کرم خدا حسن ظن دارم و مورد لطف بودم از تجربه هام :

بار اول یه مشکلی داشتم سال ۹۸ به ته خط رسیده بودم خسته بودم هرکار میکردم نمیشد نجات پیدا کنم نیت کردم و به طور معجزه اسایی اتفاقی افتاد ک نجات پیدا کردم هنوز ۲۱ روز تموم نشده بود یه اتفاقی افتاد از زیر فشار دراومدم انگار خدا دستمو گرفت. بار بعدیش زمستون ۱۴۰۱ نیت کردم یه گناهی رو ترک کنم و موفق شدم. بهار ۴۰۲ نذر کردم بعد  سال ها یا به اون ک میخوام برسم یا مهرشو از دلم ببره و دیگه قیدشو بزنم ۲۱ روز تموم نشده بود اتفاقی یه حرفی در موردش شنیدم ک به کل قیدشو زدم و از دلم رفت. مهر ۴۰۲ باز یکی سر راهم قرار گرفت گفتم خدایا بهم بده و داد. الانم کارم گیر کرده یه چیزی از خدا میخوام.میدونم رحیمه شروع کردم خوندن مطمینم یا میده یا ارومم میکنه …. اگه دوست داشته باشین داستان اشناییم با این جریان رو براتون میگم

الانم به نیت رسیدن به حاجتم و خیر قرار گرفتنش برام اومدم به دوستان بگم این راز رو. برا اون وقتایی ک راه به جایی ندارین تیر اخره….انشاال… همه حاجتشونو بگیرن و من بار اوله میام اینجا چیزی مینویسم سال هاست نی نی سایت رو میخونم ولی هیچ وقت عضو نبودم.بلدم نیستم. برام دعا کنین دعای غیر میگیره .التماس دعا

استغفارم معجزه میکنه

مثلا بگین خدایا۱۴هزارتا استغفرالله میخونم ب نیت پاک شدن گناهایی ک نمیزارن ب حاجتم برسم

قشنگ بعدتموم شدن میبینیدچقدر ب حاجتتون دارین نزدیک میشین

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم لطف کردی 

منم مهر یکی به دلم افتاده به خدا میگم اگه باهاش خوشبخت میشم بهش برسم اگه نه فراموشش کنم 😭😭 اما نمی‌دونم چرا میبینمش دوس داشتنش بیشتر میشه نمی‌دونم چی کار کنم 

بعد میگم من این همه با ظن بد نگاهش کردم این پسر رو چطور بعدا آرش طلب بخشش کنم ولی دوسش دارم نمیدونم واقعا نمی‌دونم چه کنم 😭😭

بعد عزیزدلم چطور نماز صبح بیدار شم و اینکه من نماز میخونم اما متاسفانه متاسفانه نه به صورت مداوم 

2742

سال ۹۷ یه مشکل بزرگی داشتم یکی ک ن چند تا 

ن راه پس داشتم ن راه پیش

به طور اتفاقی با یه کانالی اشنا شدم ک دوره خودشناسی و انرژی و … داشت یادمه یه دوره ازش خریدم چون تضمین بازگشت داشت یه سری تمرینای پاکسازی و … داشت چند ماهی انجام دادم و مفصل توضیحشون یادمه اون سال کنکور ارشد داشتم و با همون پاکسازیا خ عالی و بازم مثل معجزه قبول شدم اگر چ ک اون شهر و دانشگاه خاطرات خوبی برام نداشت ولی رسیدم بهش سرتونو درد نیارم بعد قبولی و … کم کم کمتر اون روش هارو انجام دادم و فقط عضو کانالشون بودم یه روز یه کلیپ گذاشتن ک اصل جریان این کلیپ بود فک کنم اگه بگردم تو سیستم پیداش کنم شایدم تو کانالشون باشه

2740

ان شاءالله  همه حاجت روا بشیم

میشه برا سلامتی نی نی تو دلم نذر امام حسین علیه السلام یه صلوات بفرستی (الّلهُمَّ صَلِّ عَلَے مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ)

یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ''' خدایا شکرت  . خدایا خودت کمکم کن بدون امتحان کردنم  خدایا توکل بر تو
سال ۹۷ یه مشکل بزرگی داشتم یکی ک ن چند تا  ن راه پس داشتم ن راه پیش به طور اتفاقی با یه کانال ...

میشه اون پاکسازی ها رو یاد ما بدی، ماهم در عوض ش برلت دعا کنیم ، یا ختم بگیریم ؟

کلیپ یه اقایی بود ک سخنران بود مذهبی اینا نبود شاید نتونم دقیق برسونم ولی چیزایی ک یادمه رو میگم

میگفتن یه نسخه اس هرجا کارتون گیر افتاد امتحانش کنین تضمینش با من

میگفتن اصلا نمازم ک نمیخونی فقط و فقط ۲۱ روز امتحان کن به دید امتحان یه چیزی قرار بده بگو این خواسته رو دارم ۲۱ روز نماز اول وقت میخونم بعدشم اصلا ادامه نده اقا اصلا نخون فقط همون ۲۱ روز من اصلا نماز خون نبودم بار اول خودم امتحانی انجام دادم

میگفت سر خدارم درد نیار مثلا میخای بری بیرون یه وضو بگیر اذان شد یه گوشه نمازتو سریع بخون یه مهرم گوشه جیبت باشه اقا حالا جماعت و فلان و بهمان نمیخواد تو جاده ای یه دیقه بزن کنار اقا تو پروازی روتو بکن اون سمتی ک درسته نشسته بخون تو بازاری یه گوشه یه تیکه موکد پیدا میشه تو پاساژی یه نمازخونه هست ساعت بذار شب حتما قبل خواب به خودت بسپار ک بیدار میشم دو دیقه یه وضو بگیر دو رکعته بخون بخواب وسواسم نداشته باش قبوله 

بعد تو همون کلیپ تعریف میکرد یه اقایی یه مشکل مالی خیلی سختی داشته این کار رو یه استاداشون ک حالا یادم نیس خود سخنران بوده یا یکی دیگه بهش میگه بعد میگفت این اقا اول اعتقادی نداشته ولی تضمین کرده براش و گفته امتحانی و جالب اینکه هربار موقع وضو این دونفر همدیگه رو میدین تو سرویس بهداشتی و شده و اون مشکل برطرف شده .بارها تضمین کرد ک ردخور نداره و من خودم تجربه کردم

2706