2733
2734

همه فصل اینجوری مال الان نیست بگم بخاطر فصله 

مخصوصا صبحا اصلا نمیتونم بیدار بشم از مجبوری بخاطر کار بیدار میشم 

بعضی روزا میخوابم تاااا ۱ ظهر 

دوستان خواهش میکنم بیاین باهم یکی باشیم تاپیک نزنیم‌دیگه تا سایت خلوت و کم‌ بازدید بشه اگرم کسی تاپیک زد بهش اطلاع بدیم بیاین باهم یکی باشیم تا بهمون اهمیت بدن این سایت از وجود ما پر بازدید ترین سایت شده و شده منبع درآمد خیلیا ک خودتون میدونین ما نباشیم اونام نیستن هر ی تاپیک ما برابر با حقوق بیشتر اونا پس اگه ما باهم اعتراض کنیم و اعتصاب کنیم بهمون رسیدگی میشه👍🏻👍🏻👍🏻 هرکسی موافقت داره از امروز تاپیک نزنیم لایک کنه هرکسیم زد بهش اطلاع بدین ماهم ی حق و حقوقی داریم باید اجازه پاک کردم پیام هام و تاپیک و هام و نظرامون داشته باشیم ولی بهمون اهمیت نمیدن تا سایت خودشون پر بازدید تر بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینطوریم همیشه

بخاطر کمبود اهن و کم خونیه 

حتما ی ازمایش بده

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2731
کم حوصلم  بی انرژیم  چند وقته یه موکت تو حمومه نمیتونم بشورم تنبلیم میشه

چقد شبیهههه منی منم تنبلیم میاد ازمایشم دادم چیزی نبود گفت شاید تیروییدته بازم آزمایش تیرویید نوشت از طرفی میترسم میگم شاید واسه کبده

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
کم حوصلم  بی انرژیم  چند وقته یه موکت تو حمومه نمیتونم بشورم تنبلیم میشه

استاتر اضافه وزن نداری؟

من چاق بودم این جوری بودم اصلا حال و حوصله نداشتم

الان خیلی بهترم

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
دوستان خواهش میکنم بیاین باهم یکی باشیم تاپیک نزنیم‌دیگه تا سایت خلوت و کم‌ بازدید بشه اگرم کسی تاپی ...

بخاطر کامنت توو 

هیچکی نتونست راهنمایی کنه و من راضی نیستم ! 

از این وضع ناراحتین درست ولی خودتون تاپیک بزنید نه تو تاپیکاهی مردم این پست رو کپی کنید

2740
چقد شبیهههه منی منم تنبلیم میاد ازمایشم دادم چیزی نبود گفت شاید تیروییدته بازم آزمایش تیرویید نوشت ا ...

منم ازمایش دادم چیزی نبود 

یکی از دلایلش بی انگیزه بودن و کمی هم افسردگی دارم

بله ۱۰ کیلو 

نه زیاد نیست 

مال من ۳۰کیلو بود😬

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
منم ازمایش دادم چیزی نبود  یکی از دلایلش بی انگیزه بودن و کمی هم افسردگی دارم

اره منم افسرده و بی انگیزه 

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
دوستان خواهش میکنم بیاین باهم یکی باشیم تاپیک نزنیم‌دیگه تا سایت خلوت و کم‌ بازدید بشه اگرم کسی تاپی ...

تاپیک اخرمو بخونین چون اینطوری تعلیق میشین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶