2737
2734

۸ ساله فرانسه است

امسال اومده بود ایران چندبار رفتیم بیرون بهم پیشنهاد داد

گفت کارتو درست میکنم بیای فرانسه

اما خب من درس و خانواده همچیم اینجاست

چیکار کنم؟ 

۱۰ سال هم ازم بزرگتره

ولی اخلاقی و تیپی و تحصیلاتی و مالی

همونه که میخوام.

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نمی‌دونم چرا من همیشه آرزو همچین کیسی داشتم ولی خدا سه آدم داغون گذاشت وسط زندگیم 

انقد سخت مخارج بالا نمیتونم برم وگرنه با دو تا بچه دیگه چجوری میشه رفت 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
خانواده ات اصلا قبول میکنن بری خارج ؟؟ می‌دونی باید تا آخر عمرت اونجا زندگی کنی ؟ با دلتنگی برای خان ...

اره خواهرمم ایران نیست 

من فقط از رابطه لانگ خوشم نمیاد

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
نمی‌دونم چرا من همیشه آرزو همچین کیسی داشتم ولی خدا سه آدم داغون گذاشت وسط زندگیم  انقد سخت مخ ...

ایشالا تلاش میکنی میری 

2738

من یکی از دوستام اونجاست سه سال اول افسرده شد شدید باید خیلی خوب فرانسوی بلد باشی وگرنه اصلا تو روت نگاه نمیکنن سر خورده میشی ولی اگه زبان بلد باشی کار پیدا کنی به مرور خوب میشه اگه موقعیت داری با پدرت برو زندگیشو ببین بعضیا اونجا اس و پاسن میری بدبخت میشی دور ازجونت

ایشالا تلاش میکنی میری 

چه تلاشس عزیزم 

بدون پول هیچ جا نمیشه رفت اینجا اگه بمونی فقط میشه بخور نمیر زندگی کرد 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
من یکی از دوستام اونجاست سه سال اول افسرده شد شدید باید خیلی خوب فرانسوی بلد باشی وگرنه اصلا تو روت ...

من دلم میخواست یه کشور انگلیسی زبان برم

فرانسه یه بار سفر رفتم

مثل آلمانی ها نژاد پرست نیستن

ولی خب....

سخته

من دلم میخواست یه کشور انگلیسی زبان برم فرانسه یه بار سفر رفتم مثل آلمانی ها نژاد پرست نیستن ولی ...

ببین این تعریف میکنه حتی خونه مال خودشونه ولی بچه هارو با مترو می‌بره بعد پنجاه دقیقه پیاده می‌ره تا برسه مهد بعد دوباره پیاده برمیگرده مترو بعد می‌ره سر کار