2737
2739

چندین سال پیش خودش فالو کرده بود منو یه مدت تو فالورام بود من هر وقت که با یکی دوست میشدم به خاطر اینکه بهش متعهد باشم همه پسرا رو از پیجم ریمو میکردم اینم میکردم 

اینم بگم چند وقت پیش مادرش حرف پیش کشیده بود می‌گفت تعریفتو خواهرم خیلی کرده

بعد اینکه 8تا فالور مشترک هم داریم

فالو کنم به نظرتون؟یا بیخیال بشم تو پیجم همه تقریبا فقط پسرای فامیلن دختر غریبه رو دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه پیج یکیو چک کنیم و فیلمایی ک پست گذاشته رو ببینیم میفهمه؟ 

تو ایسنتا 

میگن عکس رو با لایک نکنی نمی‌فهمه ولی فیلمو میفهمه 

اگه بره تو بازدید کنندگان پست سرچ کنه میفهمه؟ یا اعلانش میره براش؟ 

همه حرفا یه طرف، چرا وقتی با یکی میری تو رابطه بقیرو ریموو میکنی؟!!! مگه پسرایی که فالوورمونن میخوان ماچمون کنن؟!! فالوور که الزاما دوست نیست که

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
همه حرفا یه طرف، چرا وقتی با یکی میری تو رابطه بقیرو ریموو میکنی؟!!! مگه پسرایی که فالوورمونن میخوان ...

میخواستم دوست پسر سابقش لاشیمو وادار کنم اونم دست از دختر فالو کردن بکشه نمی‌دونستم خیلی حرومزادست

البته الان خیلی وقته تموم شده خداروشکر دست به طلا بزنه سنگ بشه ایشالا

2740