2737
2739
عنوان

اعصابم خورده کمک گوشیم هک شده

114 بازدید | 9 پست

خیلی نشونه ها برام اومده بود ک من باور نمیکردم تو تایپک های قبلیم هست یکی از نشونه ها گوشیم همش خاموش روشن میشد صفحش انگار سنسورش اسیب دیده بود ولی گوشیم مشکلی نداره 

یک هفته بود هر روز ساعت 15:۵۱ گوشیم به مدت چن دقیقه خاموش میشد و خودش روشن میشد همش هم راس ساعت ۱۵:۵۱ 

مثلا شب ۲۱:۳۰

اصلا ساعت خاموش روشن شدن های چن ثانیه ایش خاص بود یعنی هر روز تکرار میشد تو همون لحظه و ساعت 

امروز صبحم ک واتساپم خود ب خود پاک شده بود

دیگ من شکم شدید شد امروز رفتم بازار اعلادین چن تا گوشی فروشی گفتن بله هک شده ولی برنامش رو نداریم درست کنیم دو تا جاهم گفتن سه میلیون هزینشه 

نمیدونم کی و یا به چ دلیلی این کارو کرده ولی بدونه خیلی بیکاره 

خیلی قلبم پره من پول ندارم درستش کنم هیچی هم برای مخفی کردن ندارم 

برنامه نویس ها میتونن گوشی یا ی برنامه ای مث تلگرام رو هک کنن؟؟؟

ربطی به هک شدن نداره

هزینشم ۳ میلیون نیست

احتمالا ویروسی شدید

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ربطی به هک شدن نداره هزینشم ۳ میلیون نیست احتمالا ویروسی شدید

ببیند علایمی ک دیدم 

تو گوشیم عکس خانوادگی ناشناس اومده  از چن تا مرد اومده ک نمیشناسم چن بارم پاک کردم ولی باز میاد 

از گوشیم صدا میاد صدایه ی ادم غریبه هس تا الان دوباره اینجوری شده هم تختی هامم شاهدن ک توهم نزدم

وقتی به گوشی دست نمیزنم اصلا کنارم نیس اهنگ میخونه یا ویدیو پلی میشه و......

چت من و دوستام از وسط میاد مثلا اخرین بار تمامش رو اوردم پایین ولی دوباره صفحه چتمون از بالاست

امروز صبحم ک برنامه واتساپ جی بی پاک شده بود 

گوشیمم همش سنسور میزنه راس یه ساعت خاص 

قبلا اینجوری نمیشد جدیدا اینجوری شده

ببیند علایمی ک دیدم  تو گوشیم عکس خانوادگی ناشناس اومده  از چن تا مرد اومده ک نمیشناسم چن ...

اول تنظیمات کارخونه کنید باید درست بشه

نشد ببرید تعمیرات و بگید رام اورجینال اروپا رو بزنن براش

درست نشد

باید هارد گوشی رو عوض کنند

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای
2740
خاموش روشن شدن معمولا يا ويروسي شده يا مشكل باطري ي چند روز خاموش كني شايد درست بشه اگه از باطري با ...

یک هفته هست هواسم بهش هست راس ساعت خاصی خاموش میشه خود ب خود صفحش روشن میشه 

سنسور میزنه 

گوشی کاملا خاموش نمیشه