2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه هفته هشت گفت بیا

عزیزم فقط استراحت کن دکترم بری چون قلب تشکیل نشده دارو خاصی نمیده شنبه حتما با دکترت صحبت کن ناراحت نشی ولی اگر قلب تشکیل نشده یکم مشکوک به بارداری پوچ هست

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
عزیزم فقط استراحت کن دکترم بری چون قلب تشکیل نشده دارو خاصی نمیده شنبه حتما با دکترت صحبت کن ناراحت ...

😞😞😞😞

کوچولوی نازم بی صبرانه منتظرم در آغوش بگیرمت🥺🌱♥️
هفته ششمم

اهان پس میتونه لک لانه گزینی باشه .منم بارداری اولم هفته ۶ یا ۷ بود همچین چیزی دیدم .ولی تو حتما دکتر برو واستراحت کن اگه درد یا حالت پریود داری حتما برو بیمارستان

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  

استراحت مطلق 

یک قاشق پودر نشاسته در یک لیوان آب سرد مخلوط کن بخور روزی سه بار لک ها کم میشن هیجان تحرک زیاد پایین بودن جفت باعث این میشه رابطه جنسی هم اصلا نداشته باش من تو سه ماه دوبار سرم اومد رعایت کردم خداروشکر رفت تا شش هفت ماهگی خون دیدم ولی کم بود اونم باز نشاسته خوردم رفت ک رفت ولی خیلی رعایت کن هیچی نمیشه 

منم اینجوری دیدم چند روز پیش رفتم دکتر سونو کرد گفت قلب بچه تشکیل شده ۷ هفته هستم واسه لکه بینی هم ش ...

گفت از چیه

کوچولوی نازم بی صبرانه منتظرم در آغوش بگیرمت🥺🌱♥️