2733
2739
عنوان

من کم دارم اسکل میزنم

138 بازدید | 12 پست

خیلی زیاد میخندم مثلا طرف داره حرف جدی میزنه من غش میکنم از خنده بد الان داشتم خودم با خودم می‌خندیدم یاد چیزیم نیوفتادم همینطور بی دلیل یهو ب خودم اومدم گفتم خدا شفات بده

کپی خودمی🤣🤣🤣🤣

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بعضی وقتا اینجوری میشم/:"

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2731
2740

واقعا بدون اغراق گفتی؟؟اگه آره یه فکری واسه خودت بکن چون به زودی تو تمام فامیل میپیچه شیرین عقلی خواهر زنداداش منم عین تو بود انقدر میخندید میخندید الکی بدون دلیل بعد واقعا فهمبدیم شیرین عقل الان دارو میخوره دیگه نمیخنده اون با خودش حرفم میزد

درخواست دوستی رد میکنم 
واقعا بدون اغراق گفتی؟؟اگه آره یه فکری واسه خودت بکن چون به زودی تو تمام فامیل میپیچه شیرین عقلی خوا ...

اره بخدا بدون اغراق گفتم 

نه خدارو شکر شیرین عقل نیستم فقط زیاد میخندم 😂