2733
2734

بچه ها ما هروقت میریم خونشون من دوبشقاب میخورم چون واقعا هم اشتهام زیاده هم پدرشوهرم خیلی اصرار میکنه و بزور میکشه برام

دست‌پخت منم خوبه، هروقت میان پدرشوهرم خیلی میخوره و تعریف میکنه، اما مادرشوهرم یکم میکشه و همیشه ام بشقابشو کامل نمیخوره، یمقدارر کنار میزنه و بعد تشکر میکنه دیگه نمیخوره

خونه خودشون خوب میخوره ، یا حداقل هرچی میکشه میخوره

منم واقعا بهم برخورده، سری آخر رفتیم خونشون قیمه بود، منم نسبت ب دفه های قبل کم خوردم و تشکر کردم رفتم کنار، پدرشوهرم با اینکه غذا زیاد بود چنتا ایراد الکی گرفت ازش و گفت عروس نخورد بدمزه بود، بزور مارو شام نگهداشت و گفت واسه شام قرمه سبزی درست کن

دیگه شب خجالت کشیدم باز کم بخورم

حالا بازم اون رفتارو تکرار میکنه مادرشوهرم، چطوری جوابشو بدم؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خونه بقیه چطوره.  اگه رفتارش خوبه. شاید خجالت میکشه

از رفتار پدر شوهرت خوشم نیومد زنش جلو بقیه بخاطر غذا کوچیک میکنه  دفعه بعد بگو ن پدر جان اتفاقا دستپخت مادر جون خیلی هم خوش مزه اش

تا کیف کنه

2738

مادرشوهر منم اینطوریه اصلا غذای منو نمیخوره حتی اگه بفرستم خونش فقط به پدرشوهرم میده خودش نمیخوره منم تازه دلیلش رو فهمیدم 

فک میکنه تو غذاش چیزی میریزیم (جادو اینا)🫤 انگار تحفه اس من برم به اون پول خرج کنم دعا بگیرم

اخه یجوری رفتار میکنه انگار بدمزه غذاهام

مهم نیست  حرفی نمیزنه که.

رفتار پدرشوهزت هم درست نیست البته

شایدم پدرشوهرت زیاد جلوش از وستپخت تو‌ تعریف میکنه)که کار اشتباهیع(  حساس شده

اتفاقا خونشون از دستپختش تعریف کن یه مدت 

یا بپرس مثلا فلان غذا چطور درست کردین شاید حساسیتش برطرف شد 

خونه بقیه چطوره.  اگه رفتارش خوبه. شاید خجالت میکشه از رفتار پدر شوهرت خوشم نیومد زنش جلو بقیه ...

اخه چرا باید خجالت بکشه؟ کسی ک خجالت بکشه ب اندازه ای ک میخوره میکشه یا ب اندازه متوسط، ن اینکه دوقاشق بریزه ی قاشقشم نخوره، ک آشپز خجالت زده شه

بعدم اونو فقط پدرشوهرم میشناسه خوبش میکنه، خواشاهده یکی دوبار امتحان کردم ازش تعریف کردم یا دفاع کردم، پشت بندش یهو اعتماد بنفس گرفته، دودیقه. بعدش جلو جمع ی حرفی بهم زده ی تیکه انداخته خجالت زده شدم

عزیزم خب شاید از دستپخت شما خوشش نمیاد زورکی نیست که شما بخور همون که پدرشوهر هواتو داره عشق کن اهمی ...

اخه وقتی ۱۰نفر سر ی سفره باشه، ۹نفر دوبشقاب دوبشقاب بخورن ک مدام تعریف کنن، ینفر دوقاشق بخوره، عجیب نیست؟ ینی واقعا اینقد بده دستپختم؟ اگه بده ۹نفر چطور میخورن و خوششون میاد

اخه چرا باید خجالت بکشه؟ کسی ک خجالت بکشه ب اندازه ای ک میخوره میکشه یا ب اندازه متوسط، ن اینکه دوقا ...

خب وقتی میشناسیش اشتباهه ازش تعریف می‌کنی عزیزم تو اهمیت نده و بزرگش نکن بقیه هم اهمیت ندن اون ببینه کسی براش مهم نیست درست میشه ومیبینه تو کانون توجه نرفته

2706