2733
2734

هنوز حلقه هم نکردیم ولی اومده خاستگاری و نظرا همه مثبته(دوست بودیم)  اقواممونه.  امروز صبح خاهرشینا اومدن من رفتم درو باز کردم شوکه شدم خب روبوسی و اینا کردم بعد مامانم گفت برو ماکسی تو بپوش.. منم گفتم باشه(اولین بار بود این خاهرشو میدیدم ۷ تا خاهر برادر هستن)  من خیلی خجالتیم بعد اومدم اتاق لباسمو عوض کردم بعد نمیدونم چی شد دیگه اصلااا نمیتونستم برم پیششون کلا اعتماد بنفسم اومد پایین خیلی خجالت کشیدم 💔🙃 نتونستم برم تو حال هی رو خوم کار کردم ک مثلا برم چیزی نمیشه و این انرژی مثبتا اما فایده ای نداشت... 😭 بعدش نامزدم اومد تو اتاق اونم مثل من خیلی خجالتیه گفت بیا بریم دستمو گرفت من گفتم روم نمیشه بغض هم کرده بودم🥺💔دیگه اونم یکم دلداریم داد گفت اکه خیلی خجالت میکشی اصلا نیا ( ب منظور بدی نگفت میخاست من راحت باشم) من گفتم اول اخرش ک باید بیام😕💔گفت خو بیا بریم ولی من بازم نرفتم😭😭اونم منو ی بوس  کرد رفت بیرون  خب دیگه منتظر موندم تا برن...  خلاصه اینا رفتن و من نشستم تو اتاق و انقددد ناراحتم ک نگو چرا یهو اینجور شدم توروخدا بیاین یکم انرژی مثبت بدین میدونم کارم خیلی خیلی زشت بود😭 ولی اونموقع اصلا دست خودم نبود نمیدونم چی شد یهو

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

حتما برو مشاوره

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2740
اخه چرا از چی خجالت کشیدی؟

تو ذهنم خیلی چرت پرت بود مثلا بگن لباسش خیلی زشته یا اینجوره اونجوره.. نمیدونممم

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
2706