2733
2734

سرم بد طوری گیجه خانما 

ینی حتی گاهی نمیتونم درست ببینم هی میچرخه دنیا دور سرم 

ب سمت چپ هم میخوابم پشونیم زیاد ن ها ولی یکمی تیر میکشه 

ت نت زده سکته مغزی و قلبی و تومور مغزی... 

ممکنه اینا؟؟؟ نگران ک نصدم یکم خوشحال شدم اگ قراره بمیرم زودتره ولی خب چ میش کرد

اگر میبینی بی اعصابم بهت بر نخوره من حالم خوب نیست... ازم نخواین همیشه عزیزم و گلم بگم🖤

تو اینترنت بزنی علت سرفه چیه هم تهش ربط میده به سرطان و تومور

تو مرا آزردی.. که خودم کوچ کنم از شهرت! تو خیالت راحت.. میروم از قلبت! می‌شوم دور ترین خاطره در شبهایت.. تو به من می‌خندی.. و به خود میگویی .. باز می‌آید و می‌سوزد ازین عشق،ولی.. برنمیگردم ،نه! میروم انجا که دلی بهر دلی تب دارد.. عشق، زیباست و حرمت دارد ...! :)   ازین کاربری دو نفر استفاده میکنن عزیزای دل :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
شاید مایع گوشت جابه جا شده باشه گوگل هرچی بنویسی میگه سرطان بجای این استرس های الکی یه دگتر برو

روز جمعس 

اگر میبینی بی اعصابم بهت بر نخوره من حالم خوب نیست... ازم نخواین همیشه عزیزم و گلم بگم🖤

چی باعث میشه سرگیجه رو سرطان بدونین

من زیاد اطلاعاتم ندارم ولی با چیزی که تو زیستم خوندم اصلا علائم مشخصی نداره که عزیز من 

تومور مغزی سر درد شدیدی دارع در حدی که تو ی هفته امکان اینکه دو بسته قرص مصرف کنی هست عصبانیت و بی حالی 

اگ آن بودم دعوام کنید درس دارم
2740

نه بابااااا بد به دلت راه نده منم از اول زندگیم اینجورب بودم چیزیمم نیس...شاید فشارت پایینه سردیت میشه یا ضربه ای چیزی خورده سرت یا از خستگیه یا...کلی دلیل هست

برو به دکتر نشون بده ایشاللا چیزی نیست

نه بابااااا بد به دلت راه نده منم از اول زندگیم اینجورب بودم چیزیمم نیس...شاید فشارت پایینه سردیت می ...

اها راستی الان یادم افتاد من عمم گوش میانیش هست به احتمال ۹۰ درصد شاید گوش میانینه

شاید مایع گوشت جابه جا شده باشه گوگل هرچی بنویسی میگه سرطان بجای این استرس های الکی یه دگتر برو

روز جمعس