2733
2734

پسرم گوشش عفونت کرده خیلی نگرانم سه روزه تبش قطع نمیشه

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
دکتر کلانی  خیلی پزشک متبحریه

کجاست عزیزم 

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
2731

عزیزم الرژی هم داره؟من خودم متخصص گوش سدم دگ انقد ک گوش پسرم عفونت میکرد ،دکتر  ملکوتی اگه ایران باشن ودکتر احمد دانشی خیلی دکترای خوبی هستن،اهان یه دکتر هم میرداماد هست سنشم زیاد اونم عالیع

عزیزم الرژی هم داره؟من خودم متخصص گوش سدم دگ انقد ک گوش پسرم عفونت میکرد ،دکتر  ملکوتی اگه ایرا ...

ویزیتاشون چقدره گلم

آلرژی ن نداره اصلا مریض نمیشد طفلک تبم می‌کرد نهایت یه شبانه روز این سری خیلی طولانی شد

اهان  پس ویروس جدید گرفته،دانشی فک کنم حدود دویست باشه من چند ماه پیش بردم واقعا یادم نمیاد ولی بنظرم باید انتی ببوتیکش عوض بشه،چون خودم این ویروس گرفتم گوشم خوب نمیشد اصلا هم گوش درد نمیشدم سه تا دکتر رفتم آخری کواموکسی کلاو ویک  قطره داد الهی شکر بهتر شدم ولی چون بچه هست بنظرم متخصص اطفال اول ببر ک انتی بیوتیک مناسبش بدن

اهان  پس ویروس جدید گرفته،دانشی فک کنم حدود دویست باشه من چند ماه پیش بردم واقعا یادم نمیا ...

اره نظر خودمم رو متخصص اطفاله یه دکتر خوبم سراغ دارم ک نزدیکه