2733
2734
عنوان

سریال بازی تاج و تخت بیاین

170 بازدید | 26 پست

برام سواله 

صحنه های مثبت 18 که وجود داشت تو این سریال و بقیه فیلما

علل خصوص بین جان اسنو و دنریس واقعی انجام میدن ؟

اخه چجوری وقتی شرایطتش فراهمه میتونن خودشونو کنترل کنن؟

برای منم سواله😁😁😁واقعی رابطه ندارن؟؟

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جیسون موموآ که نقش کال دروگو رو داشت می‌گفت تمام صحنه هاش با دنریس واقعی بوده  

لیسانس مامایی اما خانه دار      (زگیتی دو کس را سپاس یکی حد شناس دیگری حق شناس )   سوالی در حیطه مامایی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم دوست عزیز  
2731

بعضیاش واقعیه کاملا منظورم اینه دخولو انجام نمیدن اما لحت شدن و معاشقه و ... همه اش واقعیع 

اگه خود بازیگرا اوک باشن سکانسو میگیرن حتی ی سری جنیفر لازنس گفت معمولا این صجنه هارو میسپارن ب خودمون ک چجوری پیش ببریم و هیچی راجب شدت و ... اش نمیگن و من هر سری استرس میگیرم ک زیاده روی نکنم بعدا سرب سرم بذارن 😂

ماچه بوسش آره ولی عمل اصلی رو انجام نمیدن

اره من منظورم اون لخت شدن و بوسه و معاشقه و ... اس چون اگه بازیگرا اوک نباشن حتی سکانس بوسه رم یکی دیگه انجام میده و بعدا با بزنامه ادیتش میکنن 

2706