2737
2739
عنوان

درخواست یه شب شرعی وموجه درزندان..........

| مشاهده متن کامل بحث + 28135 بازدید | 77 پست

توت فرنگی تابه حال نشنیده بودم والا,امروزتوفیلم دیدم تعجب کردم

دلم برای زنان سرزمینم میسوزدچراکه حتی زنانه ترین احکامش رامردان مینویسند..زن درکشورمن ازخودش هیچ موجودیتی نداردیابایدخواهرمردی باشدیاهمسرکسی ویامادرکودکی  ..........ظهوربایددرجمجمه هاباشدنه جمعه ها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی روزبایدبرن ؟

دلم برای زنان سرزمینم میسوزدچراکه حتی زنانه ترین احکامش رامردان مینویسند..زن درکشورمن ازخودش هیچ موجودیتی نداردیابایدخواهرمردی باشدیاهمسرکسی ویامادرکودکی  ..........ظهوربایددرجمجمه هاباشدنه جمعه ها.
2740

توت فرنگی تابه حال نشنیده بودم والا,امروزتوفیلم دیدم تعجب کردم

یا اون جوونه بود که اختلاس گر بود خیلی هم معروف شد. خانمش حامله شد و پسر دار شد. بعد بهش گفتن تو که تو زندان بودی کی پسر دار شدی تو و خانمت.‌گفت از شب ملاقات شرعی استفا ده کردم😁

آره منم هم تو فیلم دیدم هم یه رمانی بود که توش خونده بودم. در هرصورت نیاز هستش و طبق قوانین اسلام و شرع مانعی نداره اتفاقا یه نوع انجام تکلیفم هستش. فک میکنم ما تو اکثر کشورها چه شرقی و چه غربی هم این قضیه رو داریم.

وینستون چرچیل اولین سیگاری که از عطرِ گس و بوی ماندگارش خوشش اومد، اسم خودش رو گذاشت روش! چون می خواست طعم تلخ خودش رو با هربار دود کردن اینها، بفرسته توی مغز و روح آدم هایی که تا سال ها بعد این سیگار رو می کشن. چرچیل می خواست نوستالژی باشه و من تحسینش می کنم!                       بخشی از کتابم😎 #دلارام
2706