2726

بچه‌ها الان کانال ۳۶۰درجه یه فیلم میده میلادمی دکی مرام بازی میکنه باپرینازایزدیاریاروتوزندانه درخواست یه شب شرعی وموجه روداده باهمسرش,این یعنی.چی مگه توزندانهای ایران داریم قبلاتوفیلم فراراززندن دیده بودم چقدواسه مردهاارزش قایل میشن اگه راسته.شمام چیزی میدونین؟؟

دلم برای زنان سرزمینم میسوزدچراکه حتی زنانه ترین احکامش رامردان مینویسند..زن درکشورمن ازخودش هیچ موجودیتی نداردیابایدخواهرمردی باشدیاهمسرکسی ویامادرکودکی  ..........ظهوربایددرجمجمه هاباشدنه جمعه ها.

یعنی بفکربقای کانون خانواده ان یازادوولد؟

دلم برای زنان سرزمینم میسوزدچراکه حتی زنانه ترین احکامش رامردان مینویسند..زن درکشورمن ازخودش هیچ موجودیتی نداردیابایدخواهرمردی باشدیاهمسرکسی ویامادرکودکی  ..........ظهوربایددرجمجمه هاباشدنه جمعه ها.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله هست 

😐هفته اي ي بار يا دو هفته ي باره فكر كنم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

واقعاکنجکاو شدم بخداوالا,

2706