2737
2739
عنوان

گول نخورم بدبخت شم؟😐🥲

216 بازدید | 20 پست

بایه پسر آشنا شدم‌فارغ التحصیل دانشگاهمون(اصفهانه)منو دیده  اول بعد پیجمو پیدا کرده واینا

مشخصاتشو تاپیک قبلیم گفتم

بحث وزن واینا شد گفت باشگاه برو تا تناسب اندامت اوکی شه

حالا من وااقعااا اندامم خووبه... 😂وزیبام کلا ..اونم خوبه

ولی خب من جون قدم کوتاهه وزنمم ب نسبت قدم کمتره ولی صورتم گرده وو مثلا بدنم رو فرم رو ب لاغر 

بعد گفتم من ک با بدنم اوکیم ومشکلی ندارم

گفت دست شما دردنکنه  یعنی فقط نظر خودت مهمه پس من چی

بعد منم شروع گردم گفتم ک من خودم راضیم وفلان

اونم گفت معلومه ک خوبه گفتم بری بهترشی

بنظرتون یکم زود نیست این حرفا؟ یا من رو نمیدم بهش؟

آخه یه عزیزم ساده هم ک بگه من حالت تهاجمی میگیرم

حرف من اشتباه بوده؟

البته توی چت بهم گفت

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جالب نبود حرفش ولی توام خیلی نقطه ضعف و واکنش نده

بدم اومد حقیقتا

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
وقتی راجع به دیگران اظهار نظر کنی اجازه میدی ک راجع بهت نظر بدن

اظهار نظر تاحالا نکردم راجبش

2738
نه حرفت درست بوده، چرا از همین اول باید به فکر تناسب اندامت باشه؟ چون هدفش فقط اندامه

اینجوریم نیست

... باهاش حرف زدم خیلی باشخصیته

ولی مجازی اصلا یه آدم دیگه میشه انگار

یه کلام بگو به تو چه:/ حوصلع شنیدن خواسته پسرا نیست😂

😂😂اعصاب یخ

چ پرو 😐

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2706