2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
کی متوجه شدین adhd هستین؟ الآن بدون مصرف قرص مشکلی ندارین؟

من ۱۷ سالگی البته الانم در استانه ۱۹ سالگی هستم

نه مشکل خاصی ندارم زندگیم نرماله فقط میخواستم ساعت درس خوندنمو ببرم بالاتر که ویاس خوردم 

🌱
2740
من ۱۷ سالگی البته الانم در استانه ۱۹ سالگی هستم نه مشکل خاصی ندارم زندگیم نرماله فقط میخواستم ساعت ...

منم ۱۷ سالگی:/ یعنی همین یکماه و نیم پیش😂 ولی اصلا به دکتره اعتماد ندارم شما بعدش دیگه دکتر نرفتین مطمئن بشین که  adhd هستین یا نه؟ 

کنکورتون چیشد

من الآن مدتهاست درگیر حواشی شدم درس خوندنم بهتر ک نشد بدترم شد😭

منم ۱۷ سالگی:/ یعنی همین یکماه و نیم پیش😂 ولی اصلا به دکتره اعتماد ندارم شما بعدش دیگه دکتر نرفتین ...

منم خیلی حواشی پشت سر گذاشتم 😂 دانش آموز فرزانگان بودم از کلاس هفتم تا دهم که بعدش چون تو جو کنکور قرار گرفتم درسم افت پیدا کرد بعد از تیزهوشان انصراف دادم رفتم مدرسه عادی، پارسالم دیپلم تجربی گرفتم و تصمیم گرفتم که تغییر رشته بدم ، امسالم میخوام کنکور ریاضی شرکت کنم.

من دیگه نرفتم دکتر اصلا حوصله قرص خوردن ندارم چون زد تو ذوقم ویاس فکر میکردم قرص قوس تری نسبت به ریتالین باشه

🌱

من برای سرحالی و تمرکز دکتر داده بهم 

یکیشو بخورم تا دو روز بیدارم و مثل کوزت تو خونه کار میکنم یا درس میخونم دست خودم نیست😐

مشکلم بیش فعالی و افسردگی حاده ۱۸ سالمه 

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
من برای سرحالی و تمرکز دکتر داده بهم  یکیشو بخورم تا دو روز بیدارم و مثل کوزت تو خونه کار میکن ...

یعنی تا دو روز اصلا نمیخوابی؟ تمرکزتم خوب میشه؟ والا خوشبحالت کاش منم اینجور بودم

یعنی تا دو روز اصلا نمیخوابی؟ تمرکزتم خوب میشه؟ والا خوشبحالت کاش منم اینجور بودم

اصلاااا به زور خوابم میبره دلی یکم تنگی نفس میگیرم

آره خیلی راحت چندین ساعت درش میخونم

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
اصلاااا به زور خوابم میبره دلی یکم تنگی نفس میگیرم آره خیلی راحت چندین ساعت درش میخونم

افسردگیت در چه حاله

من کلا بهم ریختم هزار بار خودمو لعنت کردم که کاش دکتر نمیرفتم

منی ک برنامم قشنگ داشت پیش میرفت قید کنکور اردیبهشتو به کل زدم

2706