2737
2734
عنوان

درد شکم

115 بازدید | 19 پست

یه مسلمون بیاد راهنماییم کنه،خیلی حالم بده

من دفع شل دارم بعدش دل درد.معدم قبلا اندو کردم التهاب خفیف نشون داده.ازمایش دادم خون و نخاط نبود داخلش

بس این دردم چی میتونه باشه

نکنه مشکل بزرگی برام پیش امده.توروخدا یکی ک تجربه داره بیاد راهنمایی کنه

غذا هم‌همه چی رعایت میکنم.ایتقدر کم غذا شدم که ۴.۵کیلو ظرف ۱ماه کم کردم

تمنا میکنم اگه کسی تجربه داره بگه

وای منم یک هفته س همین علایم دارم همراه نفخ شدید و درد شدید 

دکتر رفتم آزمایش دادم هلی‌کوباکتر نداشتم بعد از نظر سنگ سونوگرافی شکم شدم 

اونم سالم بود دکترم گفت حتما آندو و کلون باید بشید شاید  مشکل سندروم روده تحریک پذیر دارید

فعلا دارو و رژیم بهم دادن 

دایجستیو ، دایمتیکون ، پنتاپرازول و کلدینیوم سی بهم دادن تا اواسط اردبیشهت نوبت اندو و کلون دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای منم یک هفته س همین علایم دارم همراه نفخ شدید و درد شدید  دکتر رفتم آزمایش دادم هلی‌کوباکتر ...

وزنتون هم پایین امده؟

دلد دردتون بعد دفع به چه صورته.چقدر طول میکشه؟

وای منم یک هفته س همین علایم دارم همراه نفخ شدید و درد شدید  دکتر رفتم آزمایش دادم هلی‌کوباکتر ...

چ رژیمی داد بهتون

به من قرص مب اکتیو برای روده تحریک پذیر داد ،فاموتیدن برا معده و یه قرص لیبراک برا اعصاب روده اما تاثیر نداره روم.یعنی یکسره درد دارم

وزنتون هم پایین امده؟ دلد دردتون بعد دفع به چه صورته.چقدر طول میکشه؟

بله حدود ۴ کیلو بی اشتها هم نیستم 

من قبلا یبوست شدید داشتم حدود ۵ ماه پیش دارو طبق نظر دکتر مصرف میکردم و دارو قطع کرد دکترم 

الان یک هفته‌س اینطوری شدم

قبل از دفع دلدرد خیلی شدید  بعدش حدود ۱ ساعت درد دارم ولی نه به شدت قبل ، بعد کم کم آروم میشه 

ولی کلا ۲۴ یاعت درد دارم بعضی موقع ها خیلی شدید بعضی موقع ها کمتر و قابل تحمل که می تونم زندگز عادی‌مو داشته باشم

چ رژیمی داد بهتون به من قرص مب اکتیو برای روده تحریک پذیر داد ،فاموتیدن برا معده و یه قرص لیبراک بر ...

منم همش درد دارم فقط یک کم بعضی موقع ها کمتر 

به من برای روده فعلا دارو نداده تا کلون بشم 

میوه خام اصلا ، سیب پخته کلا یک عدد روزی 

غذاهای آبکی و سوپ و حبوبات و سبزیجات کلا قطع 

سیب زمینی پخته ، گوشت پخته و مرغ بدون ادویه و تندی

فست فود و مایعا گازدار اصلا 

به من خیلی تاکید کرد که وعده‌های غذایی کم کم بخورم ولی به دفعات زیاد مثلا بجای سه بار ۵ تا ۶ بار بخورم ولی حجم کم

من نبات می جوشونم غلیظ با عرق نعنا زمانی که دردم خیلی شدید کم کم می خورم یک کم برام مفیده 

2740
منم همش درد دارم فقط یک کم بعضی موقع ها کمتر  به من برای روده فعلا دارو نداده تا کلون بشم  ...

عرق نعنا با بارهنگ ۱۰دقیقه با شعله کم بجوشون تسکینه

منم ۴کیلو کم کردم و بی اشتها شدم

استرسی هستید شما؟

من حالا دردم تا ساعتااااااا ادامه داره بعد دفع و دفع شل😕

عرق نعنا با بارهنگ ۱۰دقیقه با شعله کم بجوشون تسکینه منم ۴کیلو کم کردم و بی اشتها شدم استرسی هستید ...

ممنون از راهنماییت دوست عزیز 🏵ان شاالله به سلامتی روزگارت‌و بگذرونی

آره عزیزم ۱ ماه پیش پدرم سکته مغزی کرده و خیلی خیلی استرس دارم 

خیلی بی اشتها نیستم ولی وزن کم کردم 

ممنون از راهنماییت دوست عزیز 🏵ان شاالله به سلامتی روزگارت‌و بگذرونی آره عزیزم ۱ ماه پیش پدرم سکته ...

همچنین شما.

منم مثل شما

ازمایش مدفوع دادید؟

به من گفته بودن شاید التهاب روده باشه چون وزن کم کردم ۴کیلو.بعد ازمایش مدفوع انجام دادم و توش از نظر خون.مخاط.چربی و غذتی هضم نشده برسی شد و جوابش شکر خدا منفی شد.

من میگم چرا با تینکه رعایت غذا میکنم بی صاحاب درد نمیره اخه😐

سلام عزیزم

کلون و اندو دادی؟ نتیجه چی بود؟

شما مخاط در مدفوع داشتی ؟ استرسی هسی 

من بدجور دلشوره دارم میخوام برم دکتر 

کاهش وزن چقد داشتی؟ 

خواهشا راهنمایی کن😢

2706