2737
2739

بچه ها لطفا نظر بدید 

یه پسری ازم خیلی خوشش میومد همسایه ایم خانواده اشو همش میفرستاد جلو خانواده منم بدون پرسیدن از من رد میکردن منم زیاد پیگیر نمیشدم چون توجهی نمیکردم اما از خیلیا شنیده بودم ک گفته فقط منو میخاد بعد تو این چن سال خیلی پیشرفت کرد خیلی خودشو کشیده بالا جوری ک خیلیا با زبون خودشون گفتن ک ازش خوششون میاد همین الانم مامانش ب مامانم گفته یه دختره گفته ک خوشش میاد اما بهش ک میگیم میگ نمیخام اما حرفی از من دیگ نمیزنن بنظرتون دیگ منو نمیخاد آخه من تازه ازش خوشم اومده میدونمم ک اونم هنوز ازم خوشش میاد یعنی از نگاهش میفهمم اما نمیدونم مث قبلا ها هس یا ن نمیدونم چیکار کنم

والا تو از شرایطش خوشت اومده نه خودش

😂

خدااا جونم عاااشقتم تو بودی که تو بدترین شرایطم کنارم بودی خودت میدونی دیوونه وار عاااشقتم اسم قشنگتو روی دستم تتو کردم تا وجودتو در خودم بیشتر از همیشه احساس کنم 😘🥰🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا تو از شرایطش خوشت اومده نه خودش

من کلا فکر نمیکردم راحب کسی اما خب وقتی شرایط مورد قبول بابامو نداش منم اصلا بش فکر نمیکردم جدی الانم نگفتم عاشق و فلان شدم گفتم خوشم اومده ازش

2731