2752
2734

خیلی احساس تنهایی مبکنم، خیلی 

حس میکنم برای هیچکی اهمیت ندارم

ی ابجی دارم ک متاهله 

۲ ماهه ندیدمش ون تاحالابرام زنگ زده، دیروز عید بودحتی ی زنگم نزد برامون 

رفته بودن خونه مادرشوهرش‌

زن داداشمم رفته بود خونه مادرش، ک خواهر شوهر ابجیم میشه!

انقدر گریم گرفته، امروز با خانواده شوهرش رفتن پیک نیک، زن داداشمن ایناهم رفتن همشون رفتن! 

دلم داره میترکه حسود نیستم ولی گریم گرفته ک برای کسی اهمیت ندارم،اینک من ب زن داداشم ب چشم خاهرم نگاه مبکنم، هرچی ک برای خودم میخرم برای اونم میخرم، ولی اون بامن اونجوری ک میخام نیس، یاحتی نگف امروز میریم پیک نیک منک نمیرفتم، ولی رو دلم درد میکنه ک جقدر سادم

ابجیم ی زنگم نزده بهم، حتی خونمونم نیومده! 

کاش ی ابجیم همسن خودم داشتم ک مجرد بود دلم مونده گ بایکی حرف بزنم، گریه کنم باهاش، غیبت کنم باهاش! شوخی کنم باهاش! 

میدونم براتون خنده داره ولی حسودی نمیکنم فقد دلم برای این کمبودی وبی محبتی ک نسبت بهمه میسوزه!

کاش خدا بهم بیشتر ابجی میداد! کاش منم مص زن داداشم باابجیم میرفتم بیرون، یا باهاشون ی ساعت پشت گوشی میحرفیدم

دلم خیلی میسوزه، 

هیجکی توخونه بهم اهمبت نمیده، حتی داداشام! اصن انگار براشون وجود ندارم! یا حتی پدرومادرم! 

کاش ب دنیا نمیومدم!

هیچکی دوسم نداره! 

ابجی شرمنده یه تاپیک زدم اخرین تامیکمه نوشتم خانوما ساعت چند بیدار میشید میشه برام گزارشش بزنی؟

داخل تاپیک ی ادرس گذاشتم

هرجقدر ب نی نی یار پیام میدم حذفش نمیکنه

برلت صلوات میفرستم لطفا گزارشش بزن بترکه خیر بیبنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه قدر بی معرفتن

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2731

ولی من خیلی دوست دارم.

دورت بگردمممممممممم.

تو الان تو آغوش امن خدا هستی.

بخت و اقبالت خیلی بلنده قشنگم.

انشاالله به زودی خوشبخت میشی و از تنهایی در میای.

غصه نخور و توکل بخدا کن.

هروقت دلت گرفت بهم پیام بده من در خدمتم.

عزیزمییییی.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
ولی من خیلی دوست دارم. دورت بگردمممممممممم. تو الان تو آغوش امن خدا هستی. بخت و اقبالت خیلی بلنده ...

چقدرمهربونی شما امضاتم خیلی قشنگه کاش یکی عینت توزندگیم داشتم مهربون وبامحبت بودخوشبحال اطرافیانت🥰😍

2706