2733
2734

یه سال پیش اکسم منو فالو میکرد بعد کات کردنمونم بخاطر خودش بود چون با یه دختر دیگه اشنا شده بود ولی دیگه چون مدت زیادی گذشته بود من کلا دیگه بیخیال شده بودم و ایشون با پیج کاریش منو فالو میکرد ولی هیچی نگفته بود بهم بعد تا اون موقع فقط استورامو سین میکرد یه سال بعد که دیدیم همو فقط با ایموجی ریپلای میزد از این اتیش و قلبا یا دست زدن😅 و من چن بار مثلا بهش گفتم که عیدت مبارک  یا مثلا یه پیام فرستادم و گفتم دستم خورده و ..و اینا اونم جواب داده بود ولی دیگه ادامه نمیداد فقط مثلا میگفت مرسی سال نو شمام مبارک و کلی ارزوی خوب و اینا با قلب و اینا بعد مثلاا هیچی نمیکفت اصلا بعد من یه مدت حالم اوکی نبود هایدش کردم و بعد چن ماه از پیجم در اوردم و انفالو کردم احساس میکنم الان بخاطر این کارم ازم متنفره به نظرتون چیکار میتونم بکنم خودم برم فالو کنم الان یه خورده بد نمیشه میترسم فالو کنم بک نده؟

لطفا دیگه بهش نگو اکس 😐😂

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا😂

چرا نداره خودتو نزن به اون راه 😂

مردم از اکسشون متنفرن حالا تو... 😂

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

ادم چیزی که بالا اورده دوباره نمیخوره!!!!!! اکس بوده یعنی تموم شده رفته میخواد متنفر باشه میخواد نباشه. چرا انقد برات مهمه؟ بیخیال بذار اکست بمونه دوست عزیز

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اخه احیاس میکنم کارم درست نبوده عذاب وجدان گرفتم

درست ترین کار

دندون لقو بکن برهتو روخدا با پسری ازدواج کنین منتتونو ببره 

آتیشش خوابید یکم حرمت بزاره بهتون

#اویزننباشیم

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘