2752
2734

البته از مدتها قبل زمینه رو برای آماده کرده بودم و کامل مسایل مربوط به بلوغش رو براش گفته بودم اما چون خودم سن سیزده سالگی شدم اصلا الان انتظارشو نداشتم اینم بگم از همون کلاس اول از بچه های کلاس شون قدبلندتر بوده 

دیروزم کلی بهش تبریک گفتیم من و پدرش و گفتیم خانوم شدی ولی واقعا قلبا خوشحال نیستم آنقدر زود براش اتفاق افتاده حالا سوالم اینه الان آیا باید کار خاصی انجام بدم  به نظر شمام زود اتفاق افتاده .قبلا یه پیج دیده بودم یه پکیج خاصی داشت برای هدیه به دخترهای نوجووون با رنگهای فانتزی مثل نوار و کیسه آبگرم و این چیزا کسی داره پیجشو میخوام برای دخترم کادو بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم خواهرم همیشه درشت و قد بلند بود

کلاس پنجم پریود شد

هیچ مشکلی ام نبود

الانم قدش خیلی بلند و خوش هیکله

سن نداره برای هر کسی یه سنی اتفاق میوفته

نشونه سالم بودنشه

خداروشکر ❤️

چه مادر خوش ذوقی🥲✨️

من همین الان سرچ کردم خرید پکیج پریودی چندتا سایت برام اومد با باکساشون

هر سایتی که اخر سایت علامت نشان اعتماد باشه یعنی مطمئنه🤍

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️

بنظرم خوبه سنش ک من خودم ۱۱ سالگی شدم 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

یادم میاد پریود که شدم‌اولین بار مامانم‌کلی دعوام‌کرد،دو روز از اتاق بجز برای دسشویی بیرون نیومدم و چیزی هم برام‌نیوردن بخورم، خدا پدرمادرایی مثل شما رو برا بچه هاتون نگه داره

الان میان میگن از۹سالگی عادیه زود نیست  وای حقیقتا من میگم زوده برای بچه ده ساله کاش وقتی  ...

کلا سن بلوغ پایین اومده

بچه ها چشم و گوششون باز شده ، دیگه مثل زمان قدیم نیست

الان بچه چهارساله هم بلده بچه چجوری بوجود میاد

خوشیامون چینی بود غمامون اصل ژاپن!                            نی نی سایت سایتِ عجایب🤦🏻‍♀️                                      
2706