2752
2734
عنوان

قطع ارتباط با دشمن به ظاهر دوست

58 بازدید | 7 پست

سلام دوستان، من دیشب با یکی از دوستای صمیمیم سر یه مشکل مالی بحثمون شد و یک باره شروع کرد به توهین و نفرت پراکنی نسبت به من و تو همین حین یکی از مهم ترین رازهای خانوادگیمو تو یه گروه پر از غریبه و آشنا لو داد. حتی شغل پدرم و پول تو جیبی که از خانوادم میگیرمم اذیتش میکرده!

من اولش خیلی تعجب کردم و اصلا نمیدونستم باید چه واکنشی نشون بدم. باورم نمیشد که  این همون دوست منه؟! کلا یه آدم دیگه شده بود 

ولی بعدش فهمیدم این دختر تو همه این سالها نسبت به من کینه و حسادت داشته و منتظر یه همچین فرصتی بوده. 

از اون جایی که از بحث و دعوا متنفرم، سکوت کردم و با خودم گفتم بذار همه عقده هاشو خالی کنه و درس عبرتی بشه برای من که انقد راحت به آدما اعتماد نکنم و حرف دلمو به کسی نگم

دیگه دوست ندارم هیچ ارتباط و دوستی با این آدم داشته باشم 

نمیدونم چطور باید قطع ارتباط کنم و از طرفی میترسم بقیه رازهای زندگیمو پخش کنه 

از طرفی من هم چیزایی ازش میدونم که اگر دهن باز کنم طوری آبروش می‌ره که نمیتونه سرشو جلوی کسی بالا بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آدم رازشو به شوهر خودش بگه هم باز تف سر بالاست دوست که دیگه هیچ...عیب نداره فدای سرت حرف مردم،تجربه ...

خدا رو شکر انقدری وجود داشتم که هیچکسی به حرفاش اهمیت نداده و تیرش به سنگ خورده 

میترسم بلاکش کنم بره بقیه حرفا رو پخش کنه