2752
2734

یه بار میگم رشته قبلی خوب بود یه بار میگم رژیم اینا ولش درس بخونم برا کنکور بعد وسط غذا خوردن میگم همون رشته قبلی خوبه دوباره رژیم بگیرم

خدایا دیوانه شدم🥲😞

چی میخونی

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهداشت

اگ میتونی بخون برا کنکور اگ میدونی ک بخونی پزشکی یا دندون میاری......

همون سال اول بهداشت اووردی؟

من ۴ساله بخاطر شرایط روحی بد نتونستم کنکور بدم وته خونم(:

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

منم مرخصیم وضعیتم خوب نی 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
اره میشه  دوترم مرخصی میدن

یعنی ترم یک مورد نداره؟

بعد عزیزم هر ترم میشه چند ماه

و اگه از مهر دانشگاه بریم دو ترم میشه تا کی مرخصی داریم؟

بیشتر از دو ترم نمیدن؟

شرایط خاصی که نداره؟

و چه جوری باید اقدام کرد؟

یعنی ترم یک مورد نداره؟ بعد عزیزم هر ترم میشه چند ماه و اگه از مهر دانشگاه بریم دو ترم میشه تا کی ...

دو ترم میشه ی سال تحصیلی 

از مهر تا دی ی ترم

از بهمن تا خرداد ی ترم

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
اگ میتونی بخون برا کنکور اگ میدونی ک بخونی پزشکی یا دندون میاری...... همون سال اول بهداشت اووردی؟ ...

اگه بخونم که میارم ولی خب ازین رشته ها میترسم از خونو گوشت