2733
2734

بچه ها دلم خیلی شکسته خیلیییییی دو روزه کارم شده گریه😭😭 همش ب این فکر میکنم بمیرم راحت بشم😭

منو نامزدم خیلیییییی خیلیییی همو دوس داریم ولی خانوادش مخالف عقدمون بودن. ولی نامزدم رو حرفش موند و خلاصه اومدن خواستگاری و نامزد شدیم و عقد.

الان خواهراش مادرش ی جوری مخشو خوردن دعوامون شده خیلی سرد شده رابطمون دیروز بحثمون شد ی حرفایی زد ک دلم شکست میدونم سر فشارایی ک خانوادش بهش میارن اون حرفا زد وگرنه تا حد مرگ دوسم داره😭😭😭😭

قسمتون میدم به هرکی ک اعتقاد دارین واسم دعا کنین رابطمون خوب بشه .

توروقران هرکی ک تاپیکمو میخونه از ته دلش ی صلوات واسه رابطمون اروم شدن دلم بفرستع من اصلا حالم خوب نیست😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم این دعواها همه جا هست. شوهر منم بهم گفت کاری نکن تمومش کنم😐 

خیلی دلم شکسته اجی رسما سر بحثمون رف تنهام گذاشت ن زنگی ن پیامی  پیامم دادم جوابمو نداد 😭

تو آرامش داشته باش  اصلاً حرفي از خانواده اش نزن وقتي ببينه كنار تو حالش بهتره صددرصد تورو به ...

خواهراش گند زدن رابطمون هزار تا حرف میگن بهش چرا عروسمون مارو فلان جا دید فقط احوال پرسی کرد چرا رف بازار چرا با خانوادش رفته مسافرت چرا تنهایی رفته وسایل خریده فقط میخوان جدا بشیم😭😭😭

2738
خیلی دلم شکسته اجی رسما سر بحثمون رف تنهام گذاشت ن زنگی ن پیامی  پیامم دادم جوابمو نداد 😭

ببین بعضیا همینقدر تلخ حرف میزنن و چشمشون رو میبندن. برای منم خیلی پیش اومده. اصلا هر انتقادی به رابطمون کنم یجوری شمشیر رو از رو میبنده که تهش خودم مقصر بشم

خودت رو نباز. ظاهرا حفظ کن خودش برمیگرده

اللهم صل علی محمد و ال محمدعزیزدلم نگران نباش مطمینم به مرور زمان حل میشه کاش با یه مشاور خوب حضوری یا تلفنی  صحبت میکردی عزیزدلم تصمیمی که میگی برای تنها کسی که ضرر داره خودته من از وقتی زندگی پس از زندگی شبکه چهار و عاقبت کسایی که خودکشی کردن دیدم به نظرم بزرگترین مشکلات دنیا رو در هزاران هزاران ضرب کنی در برابر خودکشی هیچی هستن نمیگم مشکلت کمه یا زیاد  ولی خودکشی بدترین راهه از ته دل از خدا میخوام مشکلت حل شه