2737
2734

ی دونه افسردگی شدید دارم ک بعد از کلی دارو عوض کردن یکم بهتر شدم،بعد افسردگیم خوب میشه وسواسم خیلی شدید میشه،هم وسواس فکری،هم قرینه،هم نظم هم نظافت،بعد از بچگی ناخن جوییدن شدید داشتم.اونم فقط ناخن یه انگشتم ،ینی با ۹ تا دیگ اصلا کار ندارم،فقط همون یکی میره رو مخم. هرچقد مامانم فلفل و تلخک زد درمان نشد،بعد بدنیا اومدن دخترم انقد سرم شلوغ شد خودبخود از سرم افتاد ،الان حالا از بعد وسواسم دوباره افتاده سرم با ناخن گیر درحدی میکنم ک خون میاد و کلا بستر ناخن رو برمیدارم و فقط گوشت میمونه از درد ب خودم میپیچم اما واقعا دست خودم نیس هر چی بیشتز درد میکشم اعصابم آروم تز میشه ،همه ناخونام بلند و خوش فرمه فقط اون یکی همیشه داغونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط تراپی پیش یه دکتر حرفه ای برو .واقعیت بیشتر دکترها مخصوصا تو بخش روان واقعا ضعیفند. باید ذره بین بندازی تا دکتر خوب پیدا کنی .اینها اصلا حاد نیستن درست میشه .شیرخشکی بودی؟؟

2738

امیدوارم هر چه زودتر خوب بشی

هر وقت خواستی انجام بدی چشمات رو ببند و تو دلت یه دونه ایت الکرسی بخون

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔

من یه مدت صورتم رو می کندم اون موقع میرفتم روانپزشک یه لحظه کنارش صورتم رو کندم گفت چکار می کنی گفتم عادتمه از سرم نمی افته گفت وایسا دوباره بشین این کارو کردم عجیب بود دیگه نخواستم بکنم به همین راحتی 

كاشت ناخن انجام بده نميتوني ديگه به خودت آسيب بزني

خودم دوره کاشت رفتم همه وسایلشم دارم،یمدت کاشت کردم خیلی خوب رشد کرد کامل دراومد ،ولی میگن غسل قبول نیس یهو مرگه دیگ معلوم نمیکنه ادم بمیره ناپاک از دنیا میره

نمیشه چسب زخمی چیزی بزنی رو اون ناخن و مدتها برش نداری؟؟

چرا بابا خیلی چسب میزنم ،چسب برق ،چسب قطره ای،باورت نمیشه کارای هنری میکنم با پودر سنگ بعد با پودر سنگ انگشتمو پوشوندم خشک شد مثل آتل ،یجوری میرف رو مخم مینشستم پودر سنگو میشکوندم دوباره میکندم ،مرض دارم دیگ 

2706