2737
2734
عنوان

نمیدونم چرا نمیتونم درد و دل نکنم

188 بازدید | 27 پست

دوستان سلام آیا برای شما هم پیش اومده علی رغم میل باطنی تون با همه درد و دل کنید من زندگیم جوری شده که قبل از اینکه برم مهمونی با خودم میگم چیزی از زندگیم نگم اما واقعا نمیتونم خودمو کنترل کنم و مشکلاتی که باعث ناراحتیام میشه رو میگم مثل مهمونی دیشب که دوستانه بود و من نتونستم بدی های خانواده شوهرمو نگم و درد و دل نکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون لحظه که میخوای شروع کنی به درد و دل به حال بعدت فکر کن ببین یه درصد ممکنه پشیمون بشی یا نه اگه پشیمون شدی هیچی نگو

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2728
دقیقا مثل منی قبلاً خیلی تودار بودم اما الان انقدر بهم فشار آوردن دلم میخواد با همهههه درد و دل کنم ...

حتی خیلی جاها به ضررم تموم شده ولی آنقدر پرم که می‌خوام سبک بشم

حتی خیلی جاها به ضررم تموم شده ولی آنقدر پرم که می‌خوام سبک بشم

آفرین دردمون گرونه به هرکس میرسم میخام یجور خودمو آروم کنم 🥲دست خودم نیست هرچقدر هم جلو زبونمو بگیرم باز یچیزی میگم همسرمم ویژگی هاش شبیه همسرتونه

اون لحظه که میخوای شروع کنی به درد و دل به حال بعدت فکر کن ببین یه درصد ممکنه پشیمون بشی یا نه اگه پ ...

اون لحظه حتی به بعدش هم فکر میکنم ولی باز ترجیح میدم که بگم چون اون لحظه کمی خالی میشم خانواده شوهرم و خودش منو اذیت میکنن

2740
اون لحظه حتی به بعدش هم فکر میکنم ولی باز ترجیح میدم که بگم چون اون لحظه کمی خالی میشم خانواده شوهرم ...

با چشم باز حداقل اشتباه نکن 

با یکی دردو دل کن که بدونی پسفردا همون دردو دلاتو به روت نمیاره و بدتر پشیمونت نمیکنه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
آفرین دردمون گرونه به هرکس میرسم میخام یجور خودمو آروم کنم 🥲دست خودم نیست هرچقدر هم جلو زبونمو بگیر ...

خانواده همسرم زمین تا آسمون با خانواده خودم از هر لحاظ فرق دارن من از نظر اونا یه بچه مایه دار لوسم

زندگیتو به باد میدی

وقتی بهت فشار میاد اینجا تاپیک بزن و طوری که نشناسنت درد دل کن یا با چند تا خصوصی چت کن تا سبک بشی 

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
با چشم باز حداقل اشتباه نکن  با یکی دردو دل کن که بدونی پسفردا همون دردو دلاتو به روت نمیاره و ...

دیشب با دوستای شوهرم دورهمی داشتیم اونا هم مشکلاتشون تا حدودی شبیه من بود و خیالم راحته که با خانواده همسرم روابطی ندارن

خانواده همسرم زمین تا آسمون با خانواده خودم از هر لحاظ فرق دارن من از نظر اونا یه بچه مایه دار لوسم

فرهنگ اجتماعی زیادی ندارن و ادعا میکنن  ...من خیلی مشکل دارم باهاشون فعلا که دارم می‌سازم تا ببینم خدا چی میخواد 

دیشب با دوستای شوهرم دورهمی داشتیم اونا هم مشکلاتشون تا حدودی شبیه من بود و خیالم راحته که با خانواد ...

بنظرم تا حد امکان با دوستای شوهر دردو دل نکن چون حداقل به شوهرش‌ون میگن

2706