2726
سلام بر دوستان جان. خوبید همشهری ها؟

الهه جون زیارتت قبول خانومی.امیدوارم که بهتون خوش گذشته باشه و مهدی جان اذیتت نکرده باشه

منای عزیز قدم نورسیده مبارک عزیزم. امیدوارم حال خودت و کوچولوت خوب باشه. راستین و رایبد و خانوم معلممون رو ببوس.

هزار ماشالا به سحر چقدر نازه. حیف که همسری ماشین نداره وگرنه تخته وایت برده خیلی چیز به درد بخوریه.

نمدسرا-تزئینات زیبای نمدی http://www.namadsara.blogsky.com/ اینستاگرام www.instagram.com/e_faraji

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها . خوبین ؟ کسی میدونه سر اندیشه هر سال نمایشگاه بود امسال هم هست یا نه؟ زن داداشم میگه قیمتاش مناسب بود ولی گفت امسال چون نتونسته بره بیرون خبر نداشته ممنون میشم. فردیس هم باشه بگید ممنون میشم
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
2728
سلام دوستای خوبم این سایتم قاط زده بدجوری؟
همگی خوب خوش باشید انشاا...
ممنون از لطفتون دوستای خوبم عکس سحرو گذاشتم با تختش که ببینید اگه خواستید برید بخرید البته من مجبور شدم جمعش کنم چون سحر به جای وایت برد مبل و دیوارو دست و پاشو خلاصه هر جا که دلش می خواست می نوشت.

مینا جان اسم پودره خیلی یادم نیست ولی تو مدارکش نگاه می کنم ببینم نسخه دکتر هست بهت میگم. گلو کازون یه همچین اسمی داشت ولی مطمئن نیستم. تازگیها آلزایمر گرفتم آخه تا یه سال پیش استفادش می کردم.

شری بانو جان خوبی ؟ رزا کوچولو خوبه ؟ حتما با دکتر صحبت کن بگیر. یه مدت نبود ولی الان تو داروخانه ها با طعمهای مختلف هست.

نازگلی جان برگشتی از زیارت؟ التماس دعا
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
سلام دوستان گلم منا جون خیلی تبریک میگم میشه لطف کنید بگین اندیشه فاز 1 یا 3 کجا میتونم کلاس نقاشی پیدا کنم؟ممنون میشم برای دختر 4 سالم میخوام

شهلا جون لطفا اسم اون پودر رو پیدا کن مرسی خانومی
زیارت قبول نازگلی جان.

دیدی پسملی چه گله مامانشو اذیت نگرده .از روی ماهش ببوس
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
سلام خوبین خانوما
نازگلی جان زیارت قبول
ممنون شهلا جان از کمکت
رزا باید دوباره آزمایشش تجدید بشه . دیگه خسته شدم از بس ادرار گرفتم ازش
شهریار میدون معلم نمایشگاه رمضان زدن حالا توش چی میفروشن نمیدونم
سلام دوستای گلم
همگی خوبید؟ خوشید؟
شری بانو جان خسته نباشی چقدرم ادرار گرفتن سخته . من بازش میکردم کیسه رو با دست می گرفتم جلوش منتظر میشدم تا جیش کنه . البته تقریبا میدونستم کی جیش میکنه مثلا میدیدم جیش کرد اگه موفق نمیشدم نیم ساعت 45 دقیقه بعد بازش میکردم تا جیش کنه(ببخشید چه قدر جیش جیش کردم )
سلام دوستای گلم
همگی خوبید؟ خوشید؟
شری بانو جان خسته نباشی چقدرم ادرار گرفتن سخته . من بازش میکردم کیسه رو با دست می گرفتم جلوش منتظر میشدم تا جیش کنه . البته تقریبا میدونستم کی جیش میکنه مثلا میدیدم جیش کرد اگه موفق نمیشدم نیم ساعت 45 دقیقه بعد بازش میکردم تا جیش کنه(ببخشید چه قدر جیش جیش کردم )
2706