2752
2734
عنوان

اعصابم خیلی خورده😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3310 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گفت یه چند وقت دیگه تحمل کنی از اینجا میرید راحت میشی از ماگفتم به خدا من نمیخواستم ناراحتت کنم برگشت گفت از اول نمیذاشتی ببرنش که عادت کنه گفتم من از اول هی گفتم نبرینش نه شماها به حرفم گوش کردید نه شوهرم

خدایا بخاطر همسر وپسرم تا عمر دارم ازت ممنونم

بچه ت چه باحاله باهمه میره😀😀😀

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
عزیزم الان 90درصد بچه ها اینطورین چون تو خونه های آپارتمانی نمیتونن بازی کنن دوست دارن یکسره برن بیر ...

خونه ما دوطبقس باهم یه جاییم یه حیاط بزرگ هم داره خونمون الان جوری شده که روزی یه بار مادر شوهرم یه بار پدر شوهرم یه بار خودم چند بار هم شوهرم میبرش بیرون بعضی وقتا عموش هم میبرش ولی بازم راضی نمیشه

چ حوصله ای داشتی هی بهش بگی ازم ناراحت نباش . 

من مثل مادر خودم دوسش دارم خدایی اونم جای دختر نداشتش میدونه منو ولی بدی این صمیمیت اینه که پسرم خیلی بهش وابستس حتی بیشتر از من این منو ناراحت میکنه

من مثل مادر خودم دوسش دارم خدایی اونم جای دختر نداشتش میدونه منو ولی بدی این صمیمیت اینه که پسرم خیل ...

نکته رو گرفتید من خواهر شوهر ندارم 

خونه ما دوطبقس باهم یه جاییم یه حیاط بزرگ هم داره خونمون الان جوری شده که روزی یه بار مادر شوهرم یه ...

عزیزم تو خونه سر شو با اسباب بازی هاش گرم کن تا زیاد نخواد بره بیرون.من بچه ندارم اما از خیلی ها شنیدم نصف اسباب بازی های بچه هارو باید جمع کنید هر چند وقت یکبار براشون بیارید تا جذابیت داشته باشه واسشون اینطوری سرشو کرم میکنی تا دیگه دلش نخواد زیاد بره بیرون

2706