2733
2734
عنوان

از این انرژی منفیا دیدین؟

159 بازدید | 15 پست

تا میرسن به آدم 

از گرونی، بدشانسی، مشکلات محیط کار و قوم شوهر  و همسایه و در و دیدار یه بند انقد خرف میزنن که خنده تا ده روز از لب ادم میره 

نمیگم درددل نکنیم 

ولی نمیشه که همیشه حال اطرافیانو بگیریم و مدام نق و تق و نق بزنیم و‌غم‌بدیم به نزدیکان و خانواده

به خدا خسته ام از دست یکی از نزدیکانم 

می  بینمش افسرده میشم 

هرچی دلداری میدمم بدتر ادامه میده

اثر نداره روش 

انقد بد میگه از دنیا و ادما و هی با جزئیات میگه که دلم میگیره 😥😥😥😥😥😥

همش غیبت از همه اوتایی که میشناسم

به خدا عذاب وجدانش میکشه منو

به هر زبونی هم میگم اثر نداره 

جالبه که حاضر نیست درددل بقیه رو بشنوه و از نظرش بقیه همه خوشبخت عالمن و فقط این بدبخته😐😐😐😐

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باهاش قط رابطه کن

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
بنظرم قابل ملامت کردن نیستن حالا گوش دادن چند دقیقه یا چند ساعت بهشون جای دوری نمیره

از دقیقه و ساعت گذشته 

شبانه روز 

حضوری تلفنی پیامکی و چت 

حرفای تکراری

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
 خب افسردگی داره دست خودش نیست ولش کن نشنیده بگیر 

اخه خودش از افسرده های دیگه فراریه و میگه اوتا غم‌ندارن و خوشی زده زیر دلشون و بیخودی غصه میخورن فقط من بدبختم

عیب نداره. اطراف من صدتا ازین آدم ها هست

خدا صبرت بده من دیگه بریدم سالهاست انقد گوش کردم دارم دیوونه میشم ازش 

به تک تک مسائل زندگیش یه خانواده باید درگیر بشن تا راضی بشه 

از ازدواج و کار و تحصیل و بچه داری و ارتباطش با رفقاش بگیر تا بحث روزمره عادی با شوهرش

احساس میکنم منم دارم کنارش انقد درد میکشم‌که طاقت رنجهای خودمو ندارم

خالم حتی صحبت کردن معمول و روزمره اش هم ذکر مصیبته

ذکر مصیبت 😥

متاسفانه با شرایط افتضاح اقتصادی بیشتریا اینجور شدن تا به یکی میرسن شروع میکنن از گرونی و نالیدن از درد بدن و مشکلات بیشمار زندگی صحبت کردن و من جز این شکلی بودن    هیچ عکس العمل دیگه ای ندارم.

من هرروز درد میکشم برای همه. برای خودم خانوادم اطرافیانم..... 

امیدوارم که گره از مشکلاتتون باز بشه دوست خوبم صبر کنید و از رحمت خدا ناامید نشید بالاخره باز میشه این در صبح میشه این شب قطعا همراه هر سختی اسانیست قولیه که خدا خودش داده و خدا خلف وعده نمیکنه  

وای چقد  ملموس بود برام این نوشته. من انگار روی گوشم نوشته گوش مفت. دوسه نفری دوروبرم هرچی غر از هرچی دارن میگن. من اگه بگم از درد دارم میمیرم بی تفاوت میگن حالا امیدوارم چیزیت نباشه و پامیشن میرن که مبادا همراهی و کمکی کنن‌... خودخواهی محضه به نظرم.‌و یه جور سوءاستفاده‌ی بیمارگونه از صبوری شنونده