2737
2734
عنوان

وزن جنین در هفته 34+مامی نگران

| مشاهده متن کامل بحث + 167282 بازدید | 89 پست
سلام عزیزم به سلامتی زایمان کردی وزن نی نی چقدر بود من الان ۳۴ هفته هستم گفته تاخیر رشد داری ۲۱۰۰ بو ...

سلام خانومی، شما که به سلامتی زایمان کردید وزن موقع تولد بچه تون چقدر بود؟ آخه من الان تو هفته ۳۴ هستم و وزن بچه م ۲۰۳۴ هست و دکتر میگه خیلی کمه😢 و یکیا دو هفته از رشد عقبه

خدایا رحم کن به کسی که جز تو امیدی ندارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانما من الان تو34 هفته هسم وزن نی نی روزده1950چیکارکنم😭😭خیلی کمه

سلام خانومی ،ببخشید نینی تون با وزن چقدر بدنیا اومد؟آخه منم تو هفته ۳۴ ام و وزن رو زده ۲۰۳۴ و دکتر گفت خیلی کمه😢

خدایا رحم کن به کسی که جز تو امیدی ندارد
سلام خانومی، شما که به سلامتی زایمان کردید وزن موقع تولد بچه تون چقدر بود؟ آخه من الان تو هفته ۳۴ هس ...

عزیزم نگران نباش من ۳۸ هفته ۵ روز به دنیا اومد ۲۸۰۰ بود ولی الان خدا رو شکر وزن گیریش خیلی خوبه مهم سلامتیشونه یکم لاغر باشم اشکال نداره تا میتونی چیزای مقوی بخور ولی اصلا نگران وزنش نباش

2731

من هفته ۳۴ هستم توی سونوی هفته ۳۲ وزن پسرم ۱۹۵۰ بوده و حجم مایع هم ۲۰ بود دکتر گفت یکم درشته پس چطور برای بقیه با اینکه وزن بچه تو همون هفته ۲۲۰۰ بوده دکتر بهشون گفته کمه و  کباب و ماالشعیر و اینجور چیزا بخورن تا وزن بگیره چه جوریه که به من گفته درشته؟ حجم مایعم چی زیاده؟سونولوژیست گفت کمی تجاوز کرده ولی اصلا جای نگرانی نیس

2740

امروز ۳۷ هفته و ۴  روزم رفتم سونو گفت وزن بچه ۳ کیلو و هجده گرم هستش و نرماله مایع آمنیوتیک هم نرماله سونوی قبلی برای چی گفته درشته ؟ گفتم نمیدونم یعنی تا دوهفته دیگه ۳۵۰۰ میشه؟ یا بیشتر؟؟

سلام منم امروزسونو رفتم تو۳۴هفته نوشته ۲۷۰۰گرم بنظرت زیاده؟

خیلی هم خوبه نگران نباش من الان هفته 34 هستم ولی تو هفته32 که سونو کردم نی نی وزنش 1500 بود ولی دکتر گفت خوبه با توجه به اینکه سزارین هم میشم بعد تو نت سرچ کردم کم بود الان دارم قرص مولتی ویتامین میخورم برای وزن گیری خدا کنه جواب بده و وزنش تا تولد زیاد بشه اخه بچه اولم هم 2300 بود نمیخام اینم کوچیک باشه

2706