2733
2734
عنوان

آیا مذهبی محسوب میشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 35 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیقا ...یه عده فقط از خودشون حکم میدن از دین زده میکنن ادمو

هزار تا آهنگ مذهبی درباره نماز و حجاب و امام زمان و خدا و مهربانی الهی و اذان و نماز و کلا موضوعات مذهبی هست که میتونین اونا رو گوش کنین.
یه نمونشو براتون میگم.
گوگل سرچ کنین آهنگ خورشید پشت ابر سینوا

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2731

مذهبی بودن یا نبودن مهم نیست مهم اینه به کسی اسیب نزنید و مبا خیلی ادم های ازد رفت و امد داشتم با مذهبی ها هم دوستم خودمم ترکیبی از این دو گروه هستم اعتقادات خاص خودم دارم به هیچ کسی هم اسیب تا بتونم نمیزنم زیاد روی این موضوع حساس نشید هر گروهی که دلتون میگیه بهتر هست با همون ها رفت امد کنید بهتون دانشگاه رو پیشنهاد میکنم خیلی مکان خوبیهست همه نوع ادم داخلش هست میتونید ببینید با چه افرادی راحت تر هستید و بابات تایپیک های دیگه تون هم زیاد نگران نباشید اجمن هایی هستن می تونید گوگل سرچ کنید انشالله مشکلتون حل شه -- گوگل سرچ کنید سایت آدم و حوا . بعضی ها مثل شما راحت نیستن با این موضوع و سخته چون خانمم هستن این سایت ها گزینه خوبی میتونه باشه . یاعلی 

خوش به سعادت اسی کاش منم رفتارم مثل تو بود تو خیلی خوبی منم بنده ی همیشه شرمنده ی خدام🥺💔

نه عزیزم فقط خداست که مارو قضاوت میکنه خوبیم یا بد 

به اینا نیس...شاید شما پیش خدا بهتر باشی 

مذهبی بودن یا نبودن مهم نیست مهم اینه به کسی اسیب نزنید و مبا خیلی ادم های ازد رفت و امد داشتم با مذ ...

اگه منظورتون از تاپیکای دیگه موضوع ازدواج هست 

من خواستگار دارم یا اگه به معرف بسپرم روزی چندتا میفرسته

مشکل اینجاست من مورد خوب و دلخواهم میخوام به هر کسی هم نمیتونم اعتماد کنم

انسان هستی با آگاهی بالا.منم مثل توام البته نماز و...نمیخونم اما معنوی استم.این رابطه ها رو هم درست نمیدونم.از نظر مذهبی نه.

چون مطمئنم اسیب میزنه چه بخوای چه نه.به سلامت روح و روان

دلم میخواد ببوسمت از حرفای قشنگت😘🥰

اره اما گفتن چون اهنگ گوش میکنم مذهبی نیستم

اسلام دست و پامونو نبسته برای عشق و حال کردن ما میتونیم دین خودمون رو داشته باشیم و مذهبی باشیم اما عشق و حال هم کنیم البته خالص 

مثلا نه اینکه طرف صبح بره دیسکو با دخترای مختلف س ک س کنه مشروب بخوره شب بره روضه امام حسین البته امام حسین همه رو به روضه خودش راه میده چه گناهکار چه غیرگناهکار اما منظور من اینه که خدا مارو محدود نکرده به عشق و حال نکردن همون‌طور که حجاب داشتن زن رو دلیل بر خانه نشینی کردن اون و بستن دست و پاهاش و پیشرفت و ترقی کردنش رو ندونسته البته از نظر شخصی خودم آهنگ گوش کردن مشکلی نداره اما اون سری آهنگ های غیرمجاز مثل آهنگ تکون بده از ساسی مانکن به نظرم گناهه شنیدنش چون تورو به وجد میاره که پاشی برقصی مثلا آهنگ های چاوشی تحریک کننده نیست و به نظرم مجازه بازم دارم میگم به نظرم طبق چیزهایی که تا بحال یاد گرفتم دارم میگم بر اساس مدرک صحبت نمیکنم همچنین یه سری آهنگ ها هستن که فحش های بسیار بسیار زشت و ناموسی میزنه توش خواننده یا اینکه آهنگ هایی مثل آهنگ های محراب که همش تو فکر خودکشیه و تو فکر اینه که با تیغ رگشو بزنه درست نیست شنیدنش و آدم باید مواظب گوش هاش باشه که چی می‌شنون 

فحش قطعا خوب نیست و آهنگ های خودکشی هم قطعا حال آدم و روحیشو بد می‌کنه پس اسلام مخالف عشق و حال کردن نیست اما عشق و حال اسلامی از مدل صراط المستقیمش

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
خب مذهبی منظورت چیه؟  منم مثل توام ولی مذهبی نمیدونم خودمو  بعد اینکه خوط بسعادتت غیبت ن ...

خب چون ادم بی حاشیه و کم حرفی هستم زیاد مشکلی با دیگران(به غیر از خانواده خودم) برام پیش نمیاد غیبت کنم

معمولا دوست دارم تو صحبتام از خودم بگم و درباره رنگ لاک و لباس و کلاس واین جور چیزا حرف میزنم

2706