2752
2734
عنوان

مسافرت توی هفته ۳۳ بارداری

189 بازدید | 30 پست

بچه ها توی بارداری با شرایط نرمال ماه هفت و خورده ای مسافرت کسی رفته یا نه ؟ 

خواهرم میخواد بره من خیلی‌ استرس گرفتم اوایل بارداریش ماه پنجم نزدیک بود بچه سقط شده بعد تقریباً یه هفته استراحت مطلق بود بعدش دیگه بهتر شد الان شرایطش خوبه خودش و شوهرش پزشکن دکترشم گفته مواظب باش خودمم دانشجوی پزشکیم ترم ۵ ام مسافرتش واسه اینه که فامیل شوهرش یه شهر دیگن که تا اون شهر تقریباً ۱۰ ساعته بعد عید فقط شوهرش ۲ روز رفت فامیلش خیلی‌ رفتن رو اعصابش هر چیم بهش میگم خودت میدونی میگه اشکال نداره احتمال داره فقطط قطعی نیست چیزی بشه اگه هم بشه بیمارستان هست خب خودش می‌دونه ولی داره دیوونم میکنه فقط واسه اینکه اونا ناراحت نشن ازش انقدر داره خودشو اذیت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تازه وارد ماه شش شدم

اصلا مسافرت نرفتم

دانشگاهم نزدیکمه به زور میرم

خدای نکرده اتفاقی بیوفته چیکار میکنن فامیلا؟

خواهرتون باید خودش سیاست داشته باشه و زبون بریزه

بگه ایشالا دوماه دیگه با نوه کوچولوتون میایم و اینا

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شاید الکی نگرانشم نمی‌دونم کسی رفته ؟ فقط واسه فامیل شوهرش میخواد بره دیروز خواهر شوهرش بهش زنگ زده بود کلی باهم حرف زده بودن من تقریباً نیم ساعت بعدش بهش زنگ زدم دیدم داره گریه میکنه به شوهرشم گفتم گفت حواسم بهش هست خب اگه بود حواسش به خواهرش بود که انقدر خواهرمو ناراحت نکنه بهش گفتم بهشون میگفتی خودشون بیان توی ویلای ما نه دردسری واسه شما داره نه اونا غذام از بیرون بگیر مامانم درست میکنه میده بهتون بعد بهشون زنگ زده گفته بیان گفتن نمیایم مهتاب(خواهرم)حاملس اذیت میشه خودتون باید بیاین گفت به خانوادم عید گفتم که امسال مهتاب نیومد سال بعد ۳ تایی کل عیدو و قبلشو یعنی تقریباً میشه ۱ ماه با نینیمون میایم ولی نمی‌دونم چجوری بازم اعصاب خواهرمو خورد میکنن 

اگه خودشون پزشک هستن قطعا از شما که دانشجو پزشکی بیشتر می‌دونن پس شما نگران نباش 

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

ای وای ای وای

بگو بشین تو خونه.

بابا جان من تو شهر غریبم. از خانوادم دورم بازم میترسم برن.

آخه این چه کاریه؟ بذار بچه به دنیا بیاد چند هفته دیگه. 

حیف ۳۳ هفته هست. اگه دچار زایمان زودرس شد چی؟

شبکیه چشم شکل نگرفته بود؟ ریه کامل تشکیل نشده بود؟

بچه وزن گیری ماه آخر رو نکرده باشه ۱/۵ کیلو باشه؟؟؟

این یعنی دردسر چند وقت تو انکوباتور و وارمر

منصرفش کن. بعدم سفر بره بخاطر حرف خاله زنکی و نگرانی فامیل؟؟؟

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
 شاید الکی نگرانشم نمی‌دونم کسی رفته ؟ فقط واسه فامیل شوهرش میخواد بره دیروز خواهر شوهرش بهش زن ...

عزیزم. سفر سه ماه سوم ممنوع هست.

اونم با استرسی که ایشون داره و رفتار فامیل.

ضمنا ۱۰ ساعت بره. میخواد چند روز بمونه که باز ۱۰ ساعت برگرده؟؟؟؟

😤😤😤😤

نره بهتره ولی بازم خودش می‌دونه دیگه  ی چند تا سوال درباره علوم پایه داشتم می تونم ازتون بعداً ...

زیادم جالب نشدم ۱۴۹ شدم استریتم نشدم با ۲ تا اختلاف از اول خودمو کشتم ولی تهش نشدم ولی جز ۲ و ۵ درصد اول کلاسم فکر کنم بشم توی یه کانال تلگرام بود بعد خودم اونجا سوال میپرسیدم استادای دانشگاهای مختلف بودن خیلی‌ کامل میگفتن یا از خواهرم می‌پرسیدم کدوم دانشگاهی ؟

عزیزم. سفر سه ماه سوم ممنوع هست. اونم با استرسی که ایشون داره و رفتار فامیل. ضمنا ۱۰ ساعت بره. میخ ...

اخخ یعنی خالص روانیم میکنه با هواپیما میرم احتمال زیاد ولی خب آخه این الان چه رفتنی داره وای یعنی انقدر ۲ تا جاری آشغال داره انقدری سیاست دارن بعد هیچ کدومم مثل خواهرم انقدر مهربون و درس خونده نیستن فقط سیاسسستتت اصلاً قشنگ مادر شوهرشو هی تحریک میکنن بعدش اونم زنگ میزنه به خواهرم اعصاب خواهرمو خورد میکنه 

نره بهتره ولی بازم خودش می‌دونه دیگه  ی چند تا سوال درباره علوم پایه داشتم می تونم ازتون بعداً ...

اگه تا الان خوب خوندی مطالبم یادت هست بشین رفرنس بخون خودم هم رفرنس خوندم هم یه سریا پروگنوز با همه سیب سبزا ولی خیلی‌ حیف شد دقیقاً ۱۴۵ تا خودم درست جواب دادم از بقیشون بقیشون سوال ۲ گزینه شک یا ۳ گزینه فکر کنم ۸ تا بودن داشتم دقیقا همشون غلط شدن کلا ۴ تا شدن یعنی شانسم خیییییلللیییی عالیه اصلاً منو باید شانسمو ثبت کنن باید حداقل ۲۰تا تستشون درست میشد شد ۴ تاااا

اخخ یعنی خالص روانیم میکنه با هواپیما میرم احتمال زیاد ولی خب آخه این الان چه رفتنی داره وای یعنی ان ...

عزیزدلم 

با تیک آفی که هواپیما میکنه و بدتر لندینگ که میخواد بشینه افتضاح هست  دور از جان اگه؟؟؟؟

بخصوص خلبان های پرواز( به جز تهران شیراز اصفهان مشهد تبریز )تو شهرهای کوچکتر که هم هواپیما داغونه هم خلبان درجه یک نداریم

عزیزدلم  با تیک آفی که هواپیما میکنه و بدتر لندینگ که میخواد بشینه افتضاح هست  دور از جان ...

بعد با این وجود خانواده شوهرش خونشون اصفهانه خانواده شوهرش تبریزن واییی خدااا یعنی مامانم زنگ زده بود به مامانش بابام زنگ زد به باباش بعد مامان باباش میگفتن مافقط دلمون واسه خودش و پسرمون تنگ شده بیان ببینیمشون پسرتونو که توی عید دیدید بعدشم اگه تنگ شده انقدر چرا حرصش میدید تازه ماه چهارم یه عروسی توی اصفهان بود اومدن دیدنشون چند روزم بودن یه ۴ روز اینا که مامانم همش داشت غذا درست میکرد میبرد واسشون چجوری انقدر انتظار دارن بعد اون یکی خواهر شوهرش حامله بود از همون موقع که حامله شده‌بود اصلاً بهش می‌گفت که هر کی میخواست بیاد خونتون بیاد خونه ما تو اذیت میشی دقیقا هم همین شد یعنی خاله شوهرش اومده بود خونه مامانش بعد چجوری انقدر خواهرمو اذیت میکنه 

2706