2733
2734
عنوان

بغضی شدم براش🥺

5290 بازدید | 114 پست

مریض شده چن روزه خیلییی بد سرماخورده بود

لبتاپش دستم بود گف فردا میام میگیرم ازت ی لحظه بیای سرکوچه بهم بدیش.

براش سوپ پختم تو ظرف ریختم 

اب پرتغال طبیعی گرفتم

حالا تصور کن گوشیمم و لبتاپم دستم 

فاجعه بودم😅

خودش پیاده شد ازم گرفتشون 

دلم نیومد سریع بره  گفتم یکم بشینم تو ماشین پیشت

همیشه میبنمش بوسش میکنم 

اینبار ماسک زده بود  دستشو بوس کردم 

بچم میخاست خودشو بکشه از ذوق😅هی میگف من باید دستتو ببوسم 

کلییی ذوق کرد واسه سوپ و اب میوش 

رفت خونه باز زنگ زد 

بطور عجیبی انگار بهتر شده بود 

با لحن شادی حرف میزد انگار نه انگار مریضه 😂

ایشون قبلا ازدواج کردن ولی میگف

این رفتارا واسه من تازگی داره 

تو این دو سه سال هیچوقت تکراری نشده برام 

دلم میگیره فکر میکنم چقد بهم ظلم شده 

تو اون زندگی ،وقتی ک مریض بودم میرفت خونه مادرش ک مریض نشه ی هفته من مریضو ول میکرد امون خدا 

میگفت یبار از شدت ضعف پا شدم برم اشپزخونه ی چیزی بخورم سرم گیج خورده بیهوش شدم 

چن ساعت بعد خودم بهوش اومدم زنگ زد اورژانس 

گریم گرفت براش 🥺🥺

دلم عجیب گرفته میشه دعا کنید منو؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ،چقدر دل پری داره 

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱
2738

سلام خوبی عزیزم حالت چطوره 

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱
سلام جوجە جونم..خوبی ؟؟ دلتنگتم حالت خوبە؟؟آقا سروش سرماخوردگیش خوب شد؟؟؟چچچچ خبرا؟؟؟

سلام عزیزدلم 

من تعلیق شدم😅🤦

مجبور شدم با ی شماره دیگ عضو شم 

دلم کلی برات تنگ شده بود 

2706