2733
2734

نازنین جان دوست عزیزم تولدت مباااارک😙😙😍😍💐💐🎂🎂

خوشبختى مانند "تلفن" است اگر دیگران نداشته باشند، به هیچ درد شما نخواهد خورد... براى دیگران آرزوى خوشبختى کنید.💖💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نازنین چقد قشنگه تولدش مبارک 

ماشالله به چشم و ابروش تولدش مبارک 

شله شله شله

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..
فقط شمع فوت کردن نداشتیم تو سایت😂

عزیزم داشتیم همیشه بچه ها برای دوستانشون تاپیک تبریک تولد میزنن😊

خوشبختى مانند "تلفن" است اگر دیگران نداشته باشند، به هیچ درد شما نخواهد خورد... براى دیگران آرزوى خوشبختى کنید.💖💖
2740

خودش کو

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
مدیونید اگه واسه تفلد من هم تاپیک نزنید حسودم خودتونید😃😃😃

سلام عزیزم خوبی 

تولدت کی هست هیوایی جانم خودم برات تاپیک میزنم😍😍

سلام عزیزم خوبی  تولدت کی هست هیوایی جانم خودم برات تاپیک میزنم😍😍

مرسی عزیزم 

۹تیر😃😃😃

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..

حسودیم اومد  

تا حالا کسی به من نگفته بهترین نی نی سایت تولدت مبارک  

نازنین تولدت مبارک  

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤

ممنوووووونم هستیااااا جااان مررررسی بهترین دوووست بهترین رفییییق 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم
مرسی عزیزم  ۹تیر😃😃😃

عزیزم پس مطمئن باش یادم نمیره چون فرداش که دهم تیر هست تولد گل دخترمه❤❤

2706