2737
2739

خانومای عزیز دوتا سوال دارم

اول اینکه دیروز دکتر سونوگرافیستم گفت یه مقدار کم،مایع دور جنینم  هست که البته گفت با نوشیدن مایعات زیاد و استراحت بیشتر بهتر میشه.اما خیلی نگرانم کسی بوده تجربشو داشته باشه؟علت چیه؟

دوم اینکه گفت تجمع ادرار توی کلیه های جنین یه کمی زیاده.این دلیلش چیه و چیکار باید کرد؟کسی میدونن؟

"تولد"، تنها روزی است که مادر در مقابل گریه های فرزندش لبخند میزند...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم مثلا نوبت زایمانم بیست و ششم بود که دکترم به خاطر کم بودن مایع نوزدهم سزارینم کرد . گفت خطرناکه ...

آخه من تازه هفته هفده هستم یعنی خطرناکه؟

دکترتون دلیلشو نگفت؟

"تولد"، تنها روزی است که مادر در مقابل گریه های فرزندش لبخند میزند...

باید استراحت کنی و مایعات زیاد بخوری و هفته بعد باز بری سونو تا ببینی زیاد شده یا نه....من که هر کاری کردم زیاد نشد و بچه به اصطلاح به خشکی افتاد و سقط شد..این موضوع مهمیه‌....ببین دکترت چی میگه...

هر چه دلم خواست نه آن میشود.....هر چه خدا خواست همان میشود
2738
آخه من تازه هفته هفده هستم یعنی خطرناکه؟ دکترتون دلیلشو نگفت؟

والا به من گفت دم گاز  نرو برای پخت غذا و سعی کن استراحت کنی . ببین دکترت چی میگه  شاید نیاز داشته باشی بستری بشی نمیدونم والا ... من روزای آخر فهمیدم که همون موقع گفت پس فردا بیا برای زایمان

من21هفته رفتم سونوگفت آب دوربچه یه مقدارکمه اصلانگران نباش فقط مایعات بخوردوماه بعدهم بیاسونومنم آب وهندوانه فراوان میخورم 20این ماه میشه دوماه کامل. انشالله که خوب شده باشه حرکت جنین که خوبه منم سپردمش دست خدا