2737
2734

کلی بچه داشته باشیم(یا فرزند خوانده یا فرزند یا هردو)

دامن بلند بپوشم 

لباس های خیسو تو لگن بچلونم چادر سرم کنم پشت بوم پهنشون کنم 

چای بزارم جلوی شوهرم 

پاهای شوهرمو رو تو تشت شیر با گل بابونه بشورم 

شبا قدم بزنیم تو خیابون وقتی بچه ها خوابن

🤐🤐

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😂قاطی کردی خواهر 

انشاالله بهترین همسر نصیبت

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببخشید خانوم جلسه ای گفت بعد شستن تو تشت بوسشون کنید, بوسم میکنید؟ 😒😒😒

چی میریزن تو اب شرب ک ملت روز ب روز خل تر میشن

...What the fu                                                      
2738

شرمنده ولی فانتزی های ذهنتون بابت همسر خیلی حال بهم زنه:/

نمیخام برایِ من تسبیح بگیرید دستتونو چمیدونم صلوات و... بفرستید🥴                                        ولی میشه ازتون بخام یدونه آمینِ دلی بگید واسه آرزوهام؟🦋

یا خدا چتون شده😂😂😂چرا همه دخترا اینجوری شدن

نسل ما همه قصد ادامه تحصیل داشتن😁😂

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2706