2733
2734
عنوان

روز عید من🍀

152 بازدید | 18 پست

من صبح بیدار شدم دیدم پریود شدم خیلی درد داشتم.

ظهر هم قراره مامانم اینا بیان توراهن.

با خودم گفتم حالا بااین درد چطوری خونه رو جارو کنم و به کارام برسم؟

خواستم کیسه آب گرممو پرکنم ولی به قدری دردم زیاد بود که اشکمو درآورده بود.همسرمو بیدار کردم با گریه گفتم من خیلی درد دارم.

رفت برام کیسمو پر کرد دارو آورد صبحانمو آورد منم تو فکر این بودم زود بهتر شم پاشم کارامو انجام بدم.

دارومو که خوردم تو تخت خوابم برد وقتی بیدار شدم دیدم همسرم همه کارارو کرده ظرفا شسته شده و تمیز خونه جارو شده و گردگیری شده حتی گازهم تمیز شده و غذا رو گاز درحال پختنه.

یه لحظه از اون همه عشف و صداقت اشک از چشمام سرازیر شد...

برای اینکه من از خواب بیدار نشم و بتونم استراحت کنم حتی جارو برقی رو روشن نکرده بود با جارو رشتی تمیز کرده بود خونه رو.

من چطوری جونمو به این مرد ندم آخه؟

برای همه اتون عشقی از جنس صداقت و پاکی میخوام از خدا❤️🍀

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدا عمر طولانی وبا عزت به چنین مردهایی بده🌹🥰

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
الهی چه خوب روز عیدی تاپیک باحال دیدیم😍😍😍تو هم جبران کن براش همسر خوبتری باش 

ممنونم جانم.🍀

صددرصد همینطورم که باعث شده تا این کارارو بکنه وگرنه امکان نداشت❤️

ممنونم عزیزم❤️

ببخشید اختلاف سنتون چند ساله

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
🌿ان شاءالله خدا حفظشون کنه و تو هر دو دنیا اجرخیر بهشون عطا کنه و واسه هم حفظتون کنه و خوشبختیتون ...

ممنونم از دعای قشنگت عزیزم انشالله صدبرابرش به خودت برگرده❤️

2706