2752
2734

این رتبه برای منطقه ۳ و دانشگاه یه شهریه و شبانه اس

میخواستم ببینم اگه از الان شروع کنم به خوندم

برای کنکور زبان مبتدی هستم اینم بگم

کنکورمم زبانه همیچین رتبه ای میارم؟

الان میخوای کنکور زبان شرکت کنی و این رتبه رو بیاری، درسته ؟

من آگاهی ندارم از کنکور زبان ولی فکر کنم با درسایی که معدلش تاثیر داره رو رتبه و از الان خوندن و زدن یه درصدی بشه ،البته زبان نیاز به استمرار داره ،اینو از یه فردی که حیطه اش کنکور زبانه باید پرسید بیشتر 😅

الان میخوای کنکور زبان شرکت کنی و این رتبه رو بیاری، درسته ؟ من آگاهی ندارم از کنکور زبان ولی فکر ک ...

اره الان میخواستم بخونم 

اگه گفتم عمومیام ترمیم کنم شاید بتونم این رتبه رو بیارم 🥲

مرسی عزیزم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تلاش کن بخون برای تیر ،شاید بهترم بشه 🌱 خواهش میکنم عزیطم 

ایشالله که همینطور بش عزیزمم 💚

کاش از قبا میومدم رشته نظری

برا زبان اینجا بجز یه خانومی که جوابم رو داد

هیچکس جواب نمیده که کمک کنه

نمیدونم چرا🥲

ایشالله که همینطور بش عزیزمم 💚 کاش از قبا میومدم رشته نظری برا زبان اینجا بجز یه خانومی که جوابم ...

این چه حرفیه 😶

برو دنبال علاقه ات ،اینجا اره کمتر هست ولی خوب تو محیط اینستا و ...هستن فکر کنم کسایی که کارشون کنکور زبان باشه 

این چه حرفیه 😶 برو دنبال علاقه ات ،اینجا اره کمتر هست ولی خوب تو محیط اینستا و ...هستن فکر کنم کسا ...

اخه اینستا رو پاک کردم اما درست گفتین برم تلگرام بپرسم 

آخه من همیشه حسرت دندون پزشکی تو دلم میمونه

عاشق دندون پزشکی بودم 

با درس نخوندنام خودم کار خودمو ساختم🥲الانم عاشق رشته طراحی صحنه هستم اما از آینده اش میترسم

من آدم با وضع مالی خوبی نیستم و خب میترسم اینهمه تلاش کنم تهش چیزی نباشه 🫠

اخه اینستا رو پاک کردم اما درست گفتین برم تلگرام بپرسم  آخه من همیشه حسرت دندون پزشکی تو دل ...

اوکی 

خوب ترس بزرگترین عیب و ایرادی هست که داری ،منم همیشه میگفتم میترسم تهش هیچی نشم و همون ترس باعث شد پشت کنکور بمونم 🫠دقیقا از روزی که نتیجه گرفتم ترس رو بذارم کنار و به هیچی فکر نکنم شد ...

متوجه ام ،بخشی از ما ها قربانی شرایط جامعه شدیم متاسفانه 😔ولی یه چیزی بهت میگم آرزوهات هم قشنگن هم آینده دار ...فقط ترست رو بذار کنار و برای یکیشون بجنگ بازم ...حیفه ،بعدا که رسیدی به جایی و برگردی به عقب شاید اونقدر موفق بشی که بگی خوشحالم ،شایدم برسی به بهترین جاها و حسرت گذشته رو بخوری و دوباره شروع کنی یه رشته ی جدید رو ،تو دانشگاهمون دیدم طرف موهاش سفیده ولی شروع کرده به پزشکی خوندن 🫠

اوکی  خوب ترس بزرگترین عیب و ایرادی هست که داری ،منم همیشه میگفتم میترسم تهش هیچی نشم و همون ت ...

عزیزم خیلی حرفات قشنگ بود خیلی

واقعا میگن کسای که پزشکی میارن خیلی بافهم و کمالات هستن

اونقدر قشنگ بود که اصلا باورت نمیشه تصمیم گرفتم دیگه حسرت اینکه نمیتونم دندون بخونم رو فراموش کنم

فقط خودم رو وقف اون رشته ای که میخوام بکنم و موفق بشم 

من عاشق کسای ام که تو این سن هم دست نمیکشن از خواسته‌ اشون تنش سلامت باشه🥹

امیدوارم این حس خوبی که به من دادی صدبرابر به خودت برگرده قشنگم💋💚

عزیزم خیلی حرفات قشنگ بود خیلی واقعا میگن کسای که پزشکی میارن خیلی بافهم و کمالات هستن اونقدر قشنگ ...

مرسی عزیزم 🌱لطف داری شما 🥺🤍

دمت گرم ،من خودمم ۲۲ سالگی رفتم دانشگاه و بخشی از این جامعه ام ،میفهمم دردامونو 🫂یه روزی جای تو و آدمایی شبیه تو بودم 😅میدونم درد ما از کجاست ...

مرسی ازت 🌱ایشالا هر چی که به صلاحت هست و بهترینا برات پیش بیاد ❤️

مرسی عزیزم 🌱لطف داری شما 🥺🤍 دمت گرم ،من خودمم ۲۲ سالگی رفتم دانشگاه و بخشی از این جامعه ام ،میفه ...

بوس برای تو عزیزم💋

دقیقا من خودمم الان۲۰ سالمه و هرکسی که۱۸ یا۱۹ داره بهش میگم تلاش کنه و بخونه نذاره مثل من هدفش سرد بشه و مجبور به گرم کردنش باشه هی...

خیلی خوشحال شدم  از همصحبتی باهات عزیزم امیدارم توام پله های موفقیت رو روز به روز بیشتر طی کنی🥹💚🫶🏻