2752
2734
عنوان

خانما لطفا کمکم کنید بتای پایین

185 بازدید | 11 پست

خانما بعداز 4-5روز تاخیر بیبی گذاشتم منفی شد قرص پرژسترون خوردم بازم نشدم امپول زدم بازم خبری نشد امروز بیبی گذاشتم مثبت شد بعداز 16روز تاخیر ازمایش رفتم 50/20بتا بود دکتر ازمایشگاه گفت 48ساعت بعد تکرار کنم چکارکنم چرا پایینه بتا تورو قران کسی تجربه داره بیاد بگه 7ساله منتظرم

بعضی وقتها یه ارزو انقدر ازته دل میکنی که میدانی میشه حتی اگه چندسال طول بکشه ته دلت ایمان داری که میشه..میدونم خدایا بهم بچه سالم میدی به معجزهات ایمان دارم...

شاید لقاحت دیر انجام شده 

اصلا نترس 

خیلیا بتای پایین داشتن بچشون براشون مونده شاید پسر

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی وقتا پیش میاد ، احتمالا تاریخ لقاحت دیرتر بوده 

اصلا نگران نباش و خوشحال باش بعد ۷ سال ، دو روز دیگه آز بده انشاالله همه چیز نرماله گلم 

خوشحال شدم برات دوستم انشاالله یه نی نی سالم و صالح

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
2731

خدا کنه همه چی خوب باشه

بعضی وقتها یه ارزو انقدر ازته دل میکنی که میدانی میشه حتی اگه چندسال طول بکشه ته دلت ایمان داری که میشه..میدونم خدایا بهم بچه سالم میدی به معجزهات ایمان دارم...

3/5سال پیش پسرم 9ماه مرده بدنیا امد 1/5سال پیش هم باردار شدم قلب تشکیل نشد.فقط امیدم اینه دیر لقاح انجام شده باشه چون من pcoهستم پریود نامنظم دارم

منم این ماه خیلی امیدوار بودم یه بار ۱۹ سیکلم از دادم شد ۰/۹۱ یه بارم بیست و سوم سیکلم دادم شد ۰/۸۵ یه هفته هم به پریودم مونده سیکلم ۳۱ روزس فک کنم این ماهم منتفیه😔

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
3/5سال پیش پسرم 9ماه مرده بدنیا امد 1/5سال پیش هم باردار شدم قلب تشکیل نشد.فقط امیدم اینه دیر لقاح ا ...

ایشالا این باز سالم میاد پیشت

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

خدایا به هرکی میدی خودت سالم نگهش دار