2752
2734
عنوان

چیکا کنم؟

53 بازدید | 13 پست

همش میبرتم خونشون هیچ حرکت خاصیم نمیزنه فقط میگه من بغلت باشم 

حرفم خیلی به ندرت میزنه میگه تو دستاتو بزار رو موهام یا بزار من نوازشت کنم بعضی وقتا خسته میشم دیگه هروقتم بهش گفتم نمیام خونتون ناراحت میشه ::/

تو بیرونم کارش همینه حرف نمیزنه فقط نگاه میکنه یا یهویی بغل میکنه خسته میشم دیگه خودم حرف میزنم اونم زیاد کش نمیده

رو راست بهش بگم ازین موضوع خسته شدم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دیگ ادم توو عقد ی بوسی  نوازشی  حرفای عاشقانه ای چیزی

اونارو که انجام میده گفتمم که انجام میده ولی محبتکلامی بیشتر بصورت پیامکه نوازش دست بوس اینام که آره گفتم 

طبیعی نیسته اخلاقاش اصلاا به عنوان همسرت باید بهت دست بزنه😂

انجام میده هاا ولی رابطه رو نیست کلا یه چند دفعه غیرمستقیم بش گفتم گفت بعد عروسیمون😶

اونارو که انجام میده گفتمم که انجام میده ولی محبتکلامی بیشتر بصورت پیامکه نوازش دست بوس اینام که آره ...

خب 

درونگراست 

درونگراها محبت کلامیشون خیلیییی کمه 

باهاش صحبت کن 

ولی خداییش محبت عملی دل چسبتره 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋
خب  درونگراست  درونگراها محبت کلامیشون خیلیییی کمه  باهاش صحبت کن  ولی خدایی ...

بر منی که برونگرام خیلی سخته دلم میخواد حرف بزنه بگیم بخندیم ولی با یه لبخند ملیح نگاه میکنه تا من بگم خسته شدم بریم خونه

بر منی که برونگرام خیلی سخته دلم میخواد حرف بزنه بگیم بخندیم ولی با یه لبخند ملیح نگاه میکنه تا من ب ...

من میانگرام

ببین گاهی واقعااا تحمل سروصدارو ندارم دلم ی جای اروم و تنهاییو میخواد

گاهیم بشددت پرحرفو هیجان زده ام 

من هم تورو درک میکنم هم همسرتو

باهاش صحبت کن و ازش بخواه باهم برین مشاوره تا راهکار بگیرین

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋